خانه / اخبار سوارکاری / گونزالو آزکاراگا با کسب قهرمانی در آئودی کاپ، به جام جهانی مکزیک راه پیدا کرد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

گونزالو آزکاراگا با کسب قهرمانی در آئودی کاپ، به جام جهانی مکزیک راه پیدا کرد

گونزالو آزکاراگا با کسب قهرمانی در آئودی کاپ، به جام جهانی مکزیک راه پیدا کرد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – گونزالو آزکاراگا با کسب قهرمانی در آئودی کاپ، به جام جهانی مکزیک راه پیدا کرد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، گونزالو آزکاراگا (Gonzalo Azcarraga) از مکزیک موفق شد در مسابقه پرش آئودی کاپ که در شهر گوادالاخارای مکزیک برگزار می شد، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. اسپانسر این مسابقه در مجموع 1 میلیون دلار جایزه نقدی برای نفرات برتر تعیین کرده بود. 30 سوارکار در این مسابقه که در کلاس 1.5 برگزار می شد شرکت کرده بودند و در نهایت از بین سوارکاران شرکت کننده، تنها 4 نفر موفق شدند به دور دوم آئودی کاپ راه پیدا کنند. آزکاراگا با ثبت زمان 49.63 ثانیه، مسیر مسابقه را بدون خطا و سریعتر از بقیه طی نمود. این سوارکار در این رقابت مهم از اسب ده ساله ای به نام Fabio استفاده نموده بود.

پس از گونزالو آزکاراگا، هموطنش به نام پائولا آمیلیبیا (Paola Amilibia) سوار بر اسب Chac Balou N با ثبت زمان 42.63 ثانیه و مرتکب شدن چهار خطا، بر سکوی دوم ایستاد. پاتریسیو پاسکل (Patricio Pasquel) دیگر سوارکار مکزیکی نیز به کمک اسبی به نام Pomerol با ثبت زمان 43.39 ثانیه و مرتکب شدن 8 خطا، مکان سوم را به خود اختصتص داد. این مسابقه بخشی از سه گانه کوپا اسکاپینو بود و نفرات برتر در این سه مسابقه، به مسابقه جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی راه پیدا خواهند کرد.

گونزالو آزکاراگا پس از کسب مقام قهرمانی در کنفرانس مطبوعاتی خود عنوان کرد:

اسب من در آغاز مسابقه با سرعت زیادی به سمت مانع دوم دوید و پس از آن ما توانستیم ریتم بهتری پیدا کنیم و Fabio هم موانع بعدی را بسیار بهتر پرید. پیش از مانع آخر کنترل کار از دستم درآمد اما خوشبختانه موفق شدیم با سلامت آن را پشت سر بگذاریم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *