خانه / اخبار سوارکاری / کنت فرینگتون در مسابقه پرش چلنج کاپ CSI2* ولینگتون به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فرینگتون در مسابقه پرش چلنج کاپ CSI2* ولینگتون به مقام قهرمانی رسید

کنت فرینگتون در مسابقه پرش چلنج کاپ CSI2* ولینگتون به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – کنت فرینگتون در مسابقه پرش چلنج کاپ CSI2* ولینگتون به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، کنت فرینگتون (Kent Farrington) عضو تیم ملی پرش آمریکا و دارنده مدال نقره تیمی المپیک، موفق شد در راند دوم مسابقه پرش دو ستاره چلنج کاپ به مقام قهرمانی برسد. این مسابقه، در ادامه رقابت های فستیوال زمستانی ولینگتون برگزار می شود و فرینگتون سوار بر اسبی به نام Kaprice موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

103 سوارکار در این مسابقه بزرگ حضور داشتند و در نهایت 22 نفر موفق شدند با طی کردن مسیر بدون خطا، به دور دوم راه پیدا کنند. در دور دوم پس از فرینگتون، اسکار سابرون (Oscar Soberon) از مکزیک مسیر مسابقه را در 37.44 ثانیه بدون خطا طی کرد و نایب قهرمان شد. سابرون مقام نایب قهرمانی را به کمک اسبی به نام Victorio Equine به دست آورد. ابیگیل مک آردل (Abigail McArdle) هموطن فرینگتون نیز سوار بر اسب Victorio 5 زمان 38.36 ثانیه را به نام خود ثبت کرد و در جایگاه سوم قرار گرفت.

کنت فرینگتون پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود اینگونه به صحبت پرداخت:

من برای اینگونه کلاس های سوارکاری از اسب های جوانترم استفاده می کنم. بنابراین، امروز برای من این مساله که اسبم قادر به انجام چه کارهایی هست، از سطح کلاس مهمتر بود. Kaprice به صورت طبیعی اسب بسیار سریعی می باشد. او در هنگام مسابقه سرعتش را کمی بالا می برد و این مساله باعث می شود اعتماد به نفس زیادی پیدا کند چراکه در هنگام پرش از روی موانع، وسواس زیادی دارد که آنها را نیندازد. Kaprice یک اسب باور نکردنیست و تنها کاری که من باید انجام دهم این است که اعتماد به نفسش را در حد بالایی نگه دارم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *