خانه / اخبار سوارکاری / کنت فرینگتون در دور پنجم مسابقه پرش چلنج کاپ ولینگتون به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فرینگتون در دور پنجم مسابقه پرش چلنج کاپ ولینگتون به مقام قهرمانی رسید

کنت فرینگتون در دور پنجم مسابقه پرش چلنج کاپ ولینگتون به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – کنت فرینگتون در دور پنجم مسابقه پرش چلنج کاپ ولینگتون به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، کنت فرینگتون (Kent Farrington) موفق شد در دور پنج مسابقه چلنج کاپ CSI5* فستیوال زمستانی سوارکاری در ولینگتون، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. برای این مسابقه 137 هزار دلار جایزه نقدی تعیین شده بود. 52 سوارکار در این رقابت مهم حاضر بودند و از بین آنها، 19 نفر موفق شدند با طی نمودن مسیر بدون خطا، به دور دوم راه پیدا کنند.

در دور دوم، کنت فرینگتون با اسب Austria 2 به عنوان نفر دوازدهم وارد زمین مسابقه شد و با ثبت زمان 40.68 ثانیه، یک قهرمانی ارزشمند را به دست آورد. پس از فرینگتون، دیگر سواکار آمریکایی یعنی آدرین استرینلیشت (Adrienne Sternlicht) به کمک اسب Just A Gamble مسیر را در 40.98 ثانیه بدون خطا طی نمود و به مقام نایب قهرمانی رسید.

اریک لاماز سوارکار قدرتمند کشور کانادا هم در این رقابت حاضر بود و در نهایت به کمک اسب مشهور خود Chacco Kid زمان 41.56 ثانیه را به ثبت رساند و جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. کارل کوک آمریکایی که هم اکنون در زیرگروه ساحل غربی جام جهانی پرش در منطقه آمریکای شمالی در صدر جدول قرار دارد، در این مسابقه سوار بر اسب Caillou 24 چهارم شد.

کنت فرینگتون پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

Austria 2 در هنگام رفتن از مانع یک به مانع دو، چرخش خوبی نداشت و پایین تر از حد انتظار من حاضر شد. فکر میکنم او با سرعت خیلی زیادی به سمت مانع اول حرکت کرد و پس از آن نتوانست سریعا به سمت مانع دوم بچرخد. با این حال، Austria 2 یک اسب بسیار سریع و یک جنگجوست. من فکر کردم که در این رقابت عقب افتادم اما به کمک Austria 2 در ادامه مسیر توانستم خودم را جمع و جور کنم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *