خانه / اخبار سوارکاری / کانر سوویل در گرند پریکس 139 هزار دلاری تریون به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کانر سوویل در گرند پریکس 139 هزار دلاری تریون به مقام قهرمانی رسید

کانر سوویل در گرند پریکس 139 هزار دلاری تریون به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – کانر سوویل در گرند پریکس 139 هزار دلاری تریون به مقام قهرمانی رسید

به گزارش مادیون و به نقل از worldofshowjumping، کانر سوویل، نفر پنجم رنکینگ جهانی برترین سوارکاران پرش، موفق شد در یکی از گرند پریکس های تورنومنت سوارکاری تریون به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

مسابقه امروز در سطح 3 ستاره برگزار می شد و برای نفرات برتر، 139 هزار دلار جایزه نقدی تعیین شده بود. کانر سوویل در دور دوم این گرند پریکس سوار بر اسبی به نام Vital Chance de la Roque مسیر طراحی شده توسط برناردو کابرال پرتغالی را بدون خطا و در زمان 34.05 ثانیه پشت سر گذاشت. پس از او، لارن بالکام از اتریش به کمک اسبی به نام Verdini D’Houtveld Z زمان 34.44 ثانیه را به ثبت رساند و نایب قهرمان شد. ژکلین رایلی از آمریکا نیز سوار بر San Chano ضمن ثبت زمان 34.46 ثانیه، در جایگاه سوم ایستاد.

کانر سوویل پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود در مورد شرایط مسابقه و اسبش گفت:

همه چیز خیلی خوب پیش رفت. منظورم این است که من بسیار خوش شانس هستم که چنین اسبی را در اختیار دارم! امروز، او خودش را به خوبی نشان داد و خیلی خوب از روی موانع پرید. من روی یکی از موانع کمی شانس آوردم ولی خب خودتان بهتر می دانید که برای کسب موفقیت، داشتن مقداری شانس هم لازم است. در راند دوم، لارن سرعت بسیار بالایی داشت و من می دانستم که چیزی برای از دست دادن ندارم، پس تمام تلاش خودم را به کار گرفتم و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش رفت.

بزرگترین تفاوت رقابت های امسال در تریون با سال گذشته این است که من و اسبم شناخت بیشتر و بهتری از یکدیگر داریم. او تمام خواسته های مرا درون زمین انجام می دهد و من از این بابت خیلی خوشحالم.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *