خانه / اخبار سوارکاری / کاترین دوفور در حضور بزرگانی همچون ایزابل ورث، مقام قهرمانی مسابقات درساژ SAAB را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کاترین دوفور در حضور بزرگانی همچون ایزابل ورث، مقام قهرمانی مسابقات درساژ SAAB را به دست آورد

کاترین دوفور در حضور بزرگانی همچون ایزابل ورث، مقام قهرمانی مسابقات درساژ SAAB را به دست آورد

مادیون مرجع اخبا سوارکاری – کاترین دوفور در حضور بزرگانی همچون ایزابل ورث، مقام قهرمانی مسابقات درساژ SAAB را به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، کاترین دوفور (Cathrine Dufour) سواکار دانمارکی رشته درساژ موفق شد در مسابقات درساژ SAAB مقام قهرمانی را بالاتر از ایزابل ورث به خود اختصاص دهد. این مسابقه در شهر استکهلم سوئد برگزار می شد و دوفور این قهرمانی ارزشمند را به کمک اسبی به نام Atterupgaards Cassidy به دست آورد. این سوارکار سپس از مصاحبه خود گفت:

من با خودم فکر کردم که آیا این (کسب قهرمانی) واقعا دارد اتفاق می افتد؟ مسابقه ی بسیار نزدیکی را شاهد بودیم و امتیازات من و ایزابل (ورث) بسیار نزدیک به هم دنبال می شد. کسب این قهرمانی قطعا اتفاق بسیار بزرگی برای من محسوب می گردد و من از عملکرد اسبم بسیار خوشحالم. Atterupgaards Cassidy اکنون 17 سال دارد و مردم دائما از من می پرسند که آیا قصد بازنشسته کردن او را ندارم، اما خودش دوست دارد که رقابت کند و امروز این مساله را به خودبی نشان داد. نه، هنوز وقت بازنشستگی این اسب فرار نرسیده است!

ایزابل ورث که با کسب 89.310 امتیاز در رده دوم این مسابقه قرار گرفت، در مصاحبه خود عنوان کرد که از عملکرد اسبش Weihegold OLD بسیار راضیست:

من از عملکرد Weihegold OLD در مسابقه امروز بینهایت خوشحالم. او امروز هیچ اشتباهی مرتکب نشد اما متاسفانه بخت با من یار نبود. من فکر می کنم درساژ ورزش فوق العاده ای است. هنگامی که نتایج تا این حد به هم نزدیک می شود، هیجان مسابقه بسیار بالا می رود.

پاتریک کیتل ( Patrik Kittel ) سوارکار کشور میزبان نه تنها رکورد شخصی خود را ارتقا بخشید، بلکه با کسب امتیاز 86.115 بهترین رکورد سوارکاران سوئدی در رقابت های گرند پریکس را به نام خود ثبت کرد و در رده سوم جای گرفت.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *