خانه / اخبار سوارکاری / ژرمن های شکست ناپذیر؛ مدال طلای تیمی مسابقات درساژ قهرمانی اروپا به سوارکاران آلمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ژرمن های شکست ناپذیر؛ مدال طلای تیمی مسابقات درساژ قهرمانی اروپا به سوارکاران آلمانی رسید

ژرمن های شکست ناپذیر؛ مدال طلای تیمی مسابقات درساژ قهرمانی اروپا به سوارکاران آلمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ژرمن های شکست ناپذیر؛ مدال طلای تیمی مسابقات درساژ قهرمانی اروپا به سوارکاران آلمانی رسید

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، همین یک ماه پیش بود که فوق ستاره های تیم ملی درساژ آلمان موفق شدند مدال طلای المپیک توکیو را در هر دو رده تیمی و انفرادی به دست آورند. حال، در فاصله کمتر از دو ماه، سوارکاران آلمانی توانستند بار دیگر اقتدار خود را در رشته درساژ به رخ کشیده و در رده تیمی مسابقات قهرمانی اروپا، به مدال طلا دست پیدا کنند.

رقابت های درساژ قهرمانی اروپا در شهر هاگن کشور آلمان در حال برگزاریست و تیم میزبان توانست رکورد خیره کننده 25 قهرمانی در طول 58 سالی که این مسابقت برگزار می گردد را از خود بر جای بگذارد. پس از آلمان، تیم های بریتانیا و دانمارک به ترتیب به مدال نقره و برنز رسیدند.

آلمانی با همان ترکیب کهکشانی المپیک توکیو شامل ایزابل ورث، جسیکا ون بریدو رندل، کاترین دوفور و دوروثی اشنایدر پا به مسابقات قهرمانی اروپا گذاشته بودند.

پر افتخار ترین سوارکار تاریخ رشته درساژ یعنی ایزابل ورث در این رقابت ها از اسب مشهور Weihegold استفاده نموده بود. ورث در پایان کار خود امتیاز خیلی خوب 79.860 را به دست آورد ولی با این حال، به نظر می رسید که از عملکردش رضایت چندانی ندارد. این سوارکار در مصاحبه خود پس از کسب مدال طلای تیمی گفت:

ما در اواخر نمایش خود تنها دچار یک اشتباه کوچک شدیم چراکه مادیان من کمی عجله کرد، ولی در کل عملکرد ما خیلی خود بود و من از این بابت خوشحالم. البته امتیاز ما زیر 80 درصد شد! در سه سال اخیر، من تنها در یک مسابقه به همراه Weihegold امتیاز زیر 80 درصد کسب کرده بودم و آن هم در فینال مسابقات جام جهانی پاریس بود.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *