خانه / اخبار سوارکاری / نیکول شاهینیان سیمپسون در مسابقه پرش CSI4*-W تورکیش ایرلاینز به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نیکول شاهینیان سیمپسون در مسابقه پرش CSI4*-W تورکیش ایرلاینز به مقام قهرمانی رسید

نیکول شاهینیان سیمپسون در مسابقه پرش CSI4*-W تورکیش ایرلاینز به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نیکول شاهینیان سیمپسون در مسابقه پرش CSI4*-W تورکیش ایرلاینز به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، نیکول شاهینیان سیمپسون (Nicole Shahinian-Simpson) سوارکار دورگه ایرانی-آمریکایی موفق شد در ادامه رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری در ولینگتون، مقام قهرمانی را در مسابقه تورکیش ایرلاینز به خود اختصاص دهد. این رقابت در کلاس سرعت CSI4*-W برگزار می شد و نیکول شاهینیان قهرمانی اش را به کمک اسبی به نام Akuna Mattata به دست آورد.

شاهینیان که مسیر مسابقه را در 33.01 ثاینه بدون خطا طی کرده بود، در کنفرانس مطبوعاتی خود عنوان کرد:

اسب من Akuna Mattata بسیار بامزه است! او سطح زیادی از زمین مسابقه را پوشش می دهد و هنگامی که بر پشتش می نشینم، از حالت معمولی به حالت توربو می رود (اشاره به سرعت بالای اسب) و واقعا به زمین چنگ می زند! بعد از گذشت چندین سال به مرور توانسته ام همکاری بسیار خوبی با Akuna Mattata شکل بدهم و با او کاملا راحت هستم. او می تواند از روی موانع به راحتی بپرد و همین مساله باعث قهرمانی من در مسابقه امروز شد.

نیکول شاهینیان این قهرمانی ارزشمند را  بالاتر از سوارکار نامدار آمریکایی به نام کارل کوک (Karl Cook) به دست آورد. کارل کوک سوار بر اسب Fecybelle زمان 33.48 ثانیه را به ثبت رساند و نایب قهرمان شد. رودریگو دی پائولا پسوآ (Rodrigo De Paula Pessoa) یکی از بهترین سوارکاران رشته پرش در برزیل و عضو تیم ملی این کشور نیز در این رقابت حاضر بود و در نهایت با ثبت زمان 33.81 ثانیه به کمک اسب Venice Beach، مقام سوم را به خود اختصاص داد.

گفتنیست شاهینیان چند روز قبل نیز توانسته بود در مسابقه 10 هزار دلاری Masters Warm-up به کمک اسب دوازده ساله اش، به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *