خانه / اخبار سوارکاری / مقام نخست مسابقه جام ملت ها در روتردام هلند به تیم میزبان رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مقام نخست مسابقه جام ملت ها در روتردام هلند به تیم میزبان رسید

مقام نخست مسابقه جام ملت ها در روتردام هلند به تیم میزبان رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مقام نخست مسابقه جام ملت ها در روتردام هلند به تیم میزبان رسید

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، پس از پشت سر گذاشتن دو راند بسیار هیجان انگیز، تیم ملی پرش با اسب هلند موفق شد عنوان قهرمانی مسابقه جام ملت های روتردام را به دست آورد.

تیم میزبان در رقابت امروز از ترکیب با تجربه و قدرتمندی استفاده کرده بود. مایکل وندر ولتن سوار بر Beauville Z، سانی تایسن با اسب Con Quidam RB، ویلم گریو و اسب Grandorado TN و هری اسمولدرز سوار بر Monaco ترکیب لاله های نارنجی را تحت هدایت یاس لنسینک تشکیل می دادند. این مسابقه نخستین قهرمانی لنسینک به همراه تیم هلند بود. او در این مورد عنوان کرد:

من بسیار خوشحالم. من به عنوان سوارکار در ترکیب هلند و همچنین در ترکیب تیم ملی بلژیک در جام ملت ها قهرمان شده بودم و امروز توانستم به عنوان سرمربی هم این عنوان را کسب کنم. سوارکاران ما کارشان به نحو احسن انجام دادند و جو استادیوم واقعا عالی بود. تمامی اسب های ما امروز نشان دادند که کاملا آماده و سرحال هستند و من از این بابت خوشحالم. این مساله به دلیل راهی که تا مسابقات هرنینگ در پیش داریم، بسیار مهم است.

پس از تیم میزبان، تیم فرانسه با ترکیب سیمون دلیستر، گرگوری کوتارد، روژه ایو بوست و کوین استات نایب قهرمان شد. رده سوم هم به تیم ایرلند رسید.

هری اسمولدرز با تجربه پس از کسب عنون قهرمانی در کنفرانس مطبوعاتی خود گفت:

به نظرم همه ما امروز سطح بالایی از رشته پرش را دیدیم. قرارگیری در این جایگاه به همراه چنین اسبی واقعا برای من مایه مباهات است. احساس شگفت انگیزی از این بابت دارم. امروز قشار زیادی روی ما بود و بابت اینکه توانستیم کارمان را به بهترین شکل انجام دهیم، بهترین حس دنیا را دارم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *