خانه / اخبار سوارکاری / مقام قهرمانی گرند پریکس سه ستاره تراورس به مارجی اینگل رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مقام قهرمانی گرند پریکس سه ستاره تراورس به مارجی اینگل رسید

مقام قهرمانی گرند پریکس سه ستاره تراورس به مارجی اینگل رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مقام قهرمانی گرند پریکس سه ستاره تراورس به مارجی اینگل رسید

به گزارش مادیون و به نقل از worldofshowjumping، مارجی اینگل آمریکایی موفق شد در گرند پریکس سه ستاره تراورس مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

مسیر مسابقه 138 هزار دلاری امروز توسط گیلهرم جورج برزیلی، طراح مسیر مسابقات المپیک 2016، طراحی شده بود و از بین سوارکاران شرکت کننده در دور نخست، هفت نفر با طی نمودن این مسیر بدون خطا به دور دوم رسیدند. در دور دوم، اینگل سوار بر اسبی به نام Dicas مسیر را بدون خطا و سریع تر از دیگر شرکت کنندگان طی نمود و به رده نخست جدول رفت. پس از او، فردی واسکز از پرتغال به کمک اسب Kircshwasser SCF با ثبت زمان 42.38 ثانیه نایب قهرمان شد و گابریلا روتر از شیلی هم سوار بر Maharees Rock ضمن ثبت زمان 43.09 ثانیه، در جایگاه سوم ایستاد.

مارجی اینگل پس از پایان مسابقه در کنفرانس مطبوعاتی خود اینگونه به ستایش از اسب قهرمان خود پرداخت:

Dicas واقعا یک اسب بسیار خوب است. او قلب فوق العاده ای دارد. Dicas یک اسب بزرگ جثه است ولی از لحاظ خلق و خو همانند یک سگ خانگی می باشد. او دوست دارد که به درون آغوش شما بخزد! Dicas خودش می داند که چقدر بزرگ است و هنگامی که من می خواهم افسار او را به گردنش بیاندازم، سرش را خم می کند تا کار من راحت تر شود. البته من نمی دانم که او با این کارش قصد کمک دارد یا اینکه قد کوتاه مرا مسخره می کند! او درون مانژ همانند اسب های بزرگ رفتار نمی کند. کنترل کردن Dicas به حدی آسان است که گاهی باور نمی کنم او جثه ای به این بزرگی داشته باشد. Dicas نگرش بسیار خوبی در هنگام مسابقه دارد و این واقعا عالیست.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *