خانه / اخبار سوارکاری / مارلون مادولو زانوتلی در مسابقه بزرگ LGCT پاریس به مقام قهرمانی دست یافت
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مارلون مادولو زانوتلی در مسابقه بزرگ LGCT پاریس به مقام قهرمانی دست یافت

مارلون مادولو زانوتلی در مسابقه بزرگ LGCT پاریس به مقام قهرمانی دست یافت

مادیون مرجع خبار سوارکاری – مارلون مادولو زانوتلی در مسابقه بزرگ LGCT پاریس به مقام قهرمانی دست یافت

به گزارش مادیون و به نقل از worldofshowjumping، مارلون مادولو زانوتلی برزیلی موفق شد در یک رقابت حساس و نفس گیر، عنوان قهرمانی گرند پریکس LGCT پاریس را به خود اختصاص دهد. زانوتلی بارها به کسب قهرمانی در LGCT نزدیک شده بود و امروز بالاخره توانست به کمک اسبی به نام Like A Diamond van het Schaeck به این مهم دست پیدا کند. بدین ترتیب، این سوارکار به عنوان نهمین نفر بلیط شرکت در مسابقه بزرگ سوپر گرند پریکس پراگ را به دست آورد.

یکی از نکات بسیار قابل توجه در مورد LGCT پاریس این بود که با وجود حضور نام های بزرگی همچون بن مار، کریستین آلمن، مایکل وندر ولتن و … در این رقابت، لیلی آتوود بریتانیایی با تنها 20 سال سن موفق شد سوار بر Cor-Leon vd Vlierbeek Z به مقام نایب قهرمانی برسد. لیلی کینان آمریکایی نیز که برای نخستین بار در عمر حرفه ای خود در یک مسابقه پنج ستاره حاضر می شد، در جایگاه سوم قرار گرفت تا شگفتی در پاریس کامل شود.

مارلون زانوتلی که پس از کسب مقام قهرمانی بسیار احساساتی شده بود و اشک می ریخت، در صحبت های کوتاهی روبه خبرنگاران گفت:

توصیف احساساتی که اکنون دارم بسیار سخت است. پیش از هر چیز، باید بگویم که تماشاگران فرانسوی در اینجا شگفت انگیز بودند و با آمدنشان به استادیوم باعث شدند تا یک آخر هفته ی باور نکردنی برای ما رقم بخورد. مادیان من در تمامی رقابت هایی که در چند روز اخیر در پاریس برگزار شد عملکرد فوق العاده ای داشت. باید از مالکان این اسب یعنی خانواده گلستن تشکر کنم که این اسب را در اختیار من قرار دادند تا بتوانم او را در این ورزش زیبا شرکت دهم. راهیابی به سوپر گرند پریکس پراگ و قرار گیری در بین آن همه سوارکار طراز اول برای من بسیار منحصر به فرد خواهد بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *