خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی وانی خوسلا در مسابقه گرند پریکس 10 هزار دلاری تور الماس
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی وانی خوسلا در مسابقه گرند پریکس 10 هزار دلاری تور الماس

قهرمانی وانی خوسلا در مسابقه گرند پریکس 10 هزار دلاری تور الماس

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی وانی خوسلا در مسابقه گرند پریکس 10 هزار دلاری تور الماس

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، وانی خوسلا (Vani Khosla) سوارکار کم نام و نشان ایالات متحده آمریکا موفق شد در مسابقه گرند پریکس 10 هزار دلاری تور الماس به مقام قهرمانی دست پیدا کند. وانی خوسلا در این مسابقه از اسب خودش به نام Dragonfly de Longchamps استفاده کرده بود. این سوارکار به کمک اسبش مسیر مسابقه را در 67.09 ثانیه بدون خطا طی نمود. پس از خوسلا، ماریانو مگی (Mariano Maggi) از سوئد سوار بر اسب Uma O’Neill’s Caville زمان بسیار نزدیک 67.15 را به ثبت رساند و نایب قهرمان شد. لیندزی آرچر (Lindsay Archer) هموطن خوسلا هم به کمک اسب Eta Beta di San Patrignano زمان 69.91 ثانیه را به نام خود ثبت کرد و در مکان سوم قرار گرفت.

این مسابقه در رده CSI3* برگزار شد و مسیر آن توسط برناردو کابرال از پرتغال طراحی شده بود. از بین 23 سوارکار شرکت کننده در دور نخست، 6 نفر موفق شدند با طی نمودن مسیر بدون خطا، به دور دوم راه پیدا کنند. وانی خوسلا پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

مسیر مسابقه بسیار سخت طراحی شده بود. با اینکه طولانی نبود، ولی پیچ های تندی داشت که می توانست سوارکاران را به دردسر بیاندازد.

خوسلا مادیان 10 ساله Dragonfly de Longchamp را سال گذشته خریداری نمود. او در مورد اسبش گفت:

اولین مسابقه من با Dragonfly de Longchamp در همینجا و در مسابقات ترمال بود. او یک اسب شگفت انگیز است و من از داشتن او واقعا خوشحالم. ما هنوز هم در حال شناختن یکدیگر هستیم. بنابراین، این یک قهرمانی بسیار خوب برای هردوی ما محسوب می گردد. Dragonfly de Longchamp فردا در مسابقه 40 هزار دلاری هم خواهد پرید و بعد از آن باید ببینیم چه پیش می آبد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *