خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی مارسلو شیاوالیا در مسابقه چلنج کاپ رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی مارسلو شیاوالیا در مسابقه چلنج کاپ رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری

قهرمانی مارسلو شیاوالیا در مسابقه چلنج کاپ رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی مارسلو شیاوالیا در مسابقه چلنج کاپ رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، مارسلو شیاوالیا (Marcelo Ciavaglia) از برزیل موفق شد در مسابقه چلنج کاپ فستیوال زمستانی سوارکاری که در ولینگتون آمریکا برگزار می شود، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. برای این مسابقه 35 هزار دلار جایزه نقدی تعیین شده بود. شیاوالیا در این مسابقه با اسب قدیمی و همیشگی خود به نام Conto شرکت کرده بود و این دو توانستند در بین 44 زوج اسب-سوارکار، با ثبت زمان 35.069 ثانیه به مقام قهرمانی برسند.

کریستن وندروین (Kristen Vanderveen) از آمریکا سوار بر اسب Almighty زمان 35.838 ثانیه را به نام ثبت کرد و در جایگاه دوم ایستاد. جاناتان میلار (Jonathon Millar) از کانادا نیز به کمک اسبی به نام Valinski S ضمن ثبت زمان 36.006 ثانیه، مقام سوم را به خود اختصاص داد.

 کریستن وندروین با اسب Almighty

 

جاناتان میلار سوار بر Valinski S

این نخستین باریست که مارسلو شیاوالیا و اسب 14 ساله اش به آمریکا سفر می کنند. این سوارکار پس از کسب مقام قهرمانی در کنفرانس مطبوعاتی خود عنوان کرد:

کیفیت زمین بسیار، بسیار عالی بود و مسیر مسابقه نیز خیلی خوب طراحی شده بود. من این مانژ را خیلی دوست داشتم زیرا بسیار مدرن است. من عاشق همه چیز اینجا شدم، اسب ها و مردمانی که اینجا در ولینگتون حضور دارند واقعا فوق العاده هستند. مردمان ولینگتون با سوارکاران مهربان هستند و همیشه لبخند می زنند.

شیاوالیا به توصیه فیلیپ گاردت سرمربی کارکشته و باتجربه تیم ملی برزیل به ولینگتون سفر کرده است تا بتواند با نشان دادن توانایی های خود به سرمربی اش، بخشی از تیم ملی پرش برزیل در المپیک 2020 توکیو باشد:

فیلیپ گاردت در ماه فوریه از من خواست تا برای مسابقات جام ملت ها به ولینگتون بیایم. من یک ماه و نیم فرصت دارم تا Conto را برای این رقابت ها آماده کنم. من فکر می کنم او اسب خوبیست.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *