خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی خانگی دیوید ویل در گرند پریکس چهار ستاره ویزبادن
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی خانگی دیوید ویل در گرند پریکس چهار ستاره ویزبادن

قهرمانی خانگی دیوید ویل در گرند پریکس چهار ستاره ویزبادن

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی خانگی دیوید ویل در گرند پریکس چهار ستاره ویزبادن

به گزارش مادیون و به نقل از worldofshowjumping، دیوید ویل، سوارکار آلمانی رشته پرش، موفق شد در گرند پریکس چهار ستاره ای که امروز در شهر ویزبادن آلمان برگزار شد، مقام قهرمانی را به دست آورد.

مسابقه امروز یکی از رقابت هایی بود که حکم انتخابی برای مسابقات قهرمانی جهانی و قهرمانی اروپا را داشت. از بین 36 سوارکار شرکت کننده در دور نسخت این مسابقه 1.60 متری، تنها چهار نفر موفق شدند موانع را بدون خطا پشت سر گذاشته و به دور دوم راه پیدا کنند. دیوید ویل، کامیلو روئدا از کلمبیا، مکس واچمن از ایرلند و گیلز دونن از بلژیک چهار سوارکاری بودند که به دور نهایی رسیدند.

در دور دوم، دیوید ویل سوار بر مادیان 10 ساله ای به نام Concordia 49 زمان 31.14 ثانیه بدون خطا را به ثبت رساند. پس از او، واچمن جوان و 18 ساله به کمک اسب Berlux Z ضمن ثبت زمان 41.56 ثانیه نایب قهرمان شد. دونن و روئدا نیز به ترتیب در مکان های سوم و چهارم قرار گرفتند.

دیوید ویل که برای نخستین بار در گرند پریکس ویزبادن قهرمان می شد، پس از پایان مسابقه در صحبت های خود گفت:

من بارها و بارها برای قهرمانی در گرند پریکس ویزبادن تلاش گردم ولی هیچگاه کافی نبود. امروز تا جایی که می توانستم ریسک کردم تا بقیه را تحت فشار بگذارم و خوشبختانه این مساله به خوبی جواب داد.

این سوارکار همچنین در مورد مادیانش نیز عنوان کرد:

او یکی از اسب های منحصر به فرد اصطبل ماست چراکه هرگاه که در رقابتی شرکت می کند، قهرمان می شود. Concordia بسیار قابل اعتماد است و همانند یک جنگجو درون مانژ ظاهر می شود. شما می توانستید این مساله را در دور دوم مسابقه امروز بینید. او امروز همه چیز را ممکن کرد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *