خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی جسیکا وندل در نهمین دور از مسابقات جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی جسیکا وندل در نهمین دور از مسابقات جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی

قهرمانی جسیکا وندل در نهمین دور از مسابقات جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی جسیکا وندل در نهمین دور از مسابقات جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، هنگامی که جسیکا فن بریدو وندل ( Jessica von Bredow-Werndl) در سومین دور از رقابت های جام جهانی درساژ در شهر اشتوتگارت آلمان به قهرمانی رسید، عنوان کرد که احساسی همچون بودن بر روی کره ی ماه دارد! این سوارکار آلمانی اما اینبار در شهر نوی مونستر دیگر شهر آلمانی میزبان رقابت های جام جهانی درساژ، یک قهرمانی مهمتر را به دست آورد تا احساساتش حتی از ماه نیز فراتر رود!

جا جهانی درساژ نوی مونستر نهمین دور از مسابقات جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی محسوب می شد. جسیکا وندل این قهرمانی ارزشمند را به کمک یکی از آماده ترین اسب های حال  حاضر جهان در رشته درساژ به نام Dalera به دست آورد. این سوارکار که شب تولد خود توانست ایزابل ورث بزرگ را به رده دم بفرستد، در مصاحبه خود گفت:

در این مسابقه رکورد شخصی من و Dalera ارتقا پیدا کرد. او یک ستاره راک و دوست داشتنی ترین اسب جهان است. Dalera  امروز باورنکردنی بود. این مادیان به قدری خوب عمل کرد که من توانستم نفسی به راحتی بکشم و از مسابقه و عملکرد خودم لذت ببرم. امشب همه چیز بسیار هماهنگ و زیبا بود. به هیچ وجه نیاز نبود که چیزی را از Dalera بخواهم. او کارش را به بهترین شکل ممکن انجام میداد و تنها کاری که من باید می کردم این بود که او را در این آزمون مهم همراهی کنم.

پس از وندل، ایزابل ورث با اسب مشهور Emilio نایب قهرمان شد و هلن لانگ هننبرگ سوار بر اسب Damsey FRH مکان سوم را به خود اختصاص داد. برادر جسیکا وندل یعنی بنجامین وندل (Benjamin Werndl) نیز در رده چهارم قرار گرفت تا مکان های اول تا چهارم به سوارکاران آلمانی اختصاص پیدا کرده باشد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *