خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی تیم ملی پرش با اسب آلمان در جام ملت های سوپوت لهستان
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی تیم ملی پرش با اسب آلمان در جام ملت های سوپوت لهستان

قهرمانی تیم ملی پرش با اسب آلمان در جام ملت های سوپوت لهستان

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی تیم ملی پرش با اسب آلمان در جام ملت های سوپوت لهستان

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، در دومین مسابقه از سری رقابت های انتخابی جام ملت ها در منطقه اروپای غربی، تیم ملی پرش با اسب آلمان موفق شد عنوان قهرمانی را به دست آورد.

این مسابقه در شهر سوپوت در کشور لهستان برگزار می شد و پس از آلمان، تیم فرانسه نایب قهرمان شد و سوئیس که در اولین مسابقه و در خانه قهرمان شده بود، در سوپوت بر روی سکوی سوم ایستاد.

تیم ملی آلمان امروز در ترکیب خود از کریستین کوکک، فیلیپ ویشاپ، جین فردریک میر و آندر تیم استفاده کرده بود. جین فردریک میر نخستین سوارکار آلمان ها بود که موفق شد سوار بر اسب Messi van’t Ruytershof مسیر دور دوم را بدون خطا طی کند. آندر تیم، که سال گذشته در مسابقات قهرمانی اروپا تواسنته بود مدال طلای انفرادی را در خانه به دست آورد، امروز به عنوان آخرین سوارکار وارد مانژ شد و به دلیل اختلاف اندک میان آلمان و فرانسه، به شدت تحت فشار بود. این سوارکار 46 ساله با وجود این فشار، به خوبی تواسنته مادیان DSP Chakaria را مدیریت کند و در نهایت بدون هیچ خطایی به کار خود پایان داد.

آندر تیم پس از این موفقیت در کنفرانس مطبوعاتی گفت:

مادیان من واقعا بی نظیر از روی موانع پرید. او باعث شد ما به آنچه که می خواستیم دست پیدا کنیم و من از او سپاسگزار هستم. همچنین، باید از سرمربی مان، اوتو، هم تشکر کنم که به من اعتماد کرد تا به عنوان آخرین سوارکار وارد مانژ شوم. من بسیار خوشحالم که بار دیگر توانستیم در مقدماتی جام ملت ها به قهرمانی دست پیدا کنیم.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *