خانه / اخبار سوارکاری / قهرمانی ایزابل ورث در دومین دور از جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

قهرمانی ایزابل ورث در دومین دور از جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی

قهرمانی ایزابل ورث در دومین دور از جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – قهرمانی ایزابل ورث در دومین دور از جام جهانی درساژ در منطقه اروپای غربی

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، دومین مرحله از جام جهانی درساژ 2021 در منطقه اروپای غربی، برگزار شد پر افتخارترین ورزشکار تاریخ درساژ یعنی ایزابل ورث توانست باکسب امتیاز 84.910 امتیاز، به مقام قهرمانی دست پیدا کند. این مسابقه در شهر لیون فرانسه برگزار می شد و ورث برای کسب قهرمانی در آن، از اسب مشهور و زیبای Weihegold Old استفاده نموده بود.

این ششمین بار متوالی بود که ایزابل ورث توانست در جام جهانی لیون به مدال طلا دست پیدا کند. در مسابقه امروز پس از این سوارکار آلمانی، نانا اسکادبرگ مرالد از دانمارک سوار بر اسب Atterupgaards Orthilia و کسب امتیاز 83.695 درصد، نایب قهرمان شد. فردریک وندرز، هموطن ورث، نیز به کمک Duke of Britain FRH امتیاز 81.640 درصد را کسب نمود و در جایگاه سوم ایستاد.

از بین سوارکاران حاضر در مسابقات اروپای غربی، 9 نفر به فینال جام جهانی راه پیدا خواهند کرد تا با سواکاران دیگر کشورها جهت کسب عنوان قهرمانی رقابت نمایند. هنوز 9 دور دیگر از این مسابقات باقی مانده و تا پایان دور دوم، تنها حضور ایزابل ورث در فینال قطعی شده است.

ایزابل ورث پس از پایان مسابقه در مصاحبه خود عنوان کرد که با وجود رضایت از کسب قهرمانی، از امتیاز خود رضایت ندارد و باید تعدادی از اشتباهات خود را جبران نماید. این مساله به خوبی نشان می دهد که “ملکه درساژ” چگونه توانسته در طول این سال ها، 42 مدال طلا در مسابقات مهم درساژ کسب نماید. ورث در بخشی از صحبت های خود گفت:

من همیشه باید به تحلیل نکاتی بپردازم که می توانم بهتر انجام دهم. سواری کردن در این استادیوم با جو فوق العاده اش، برای من واقعا باور نکردنیست.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *