خانه / اخبار سوارکاری / سانتیاگو لمبر فاتح مسابقه گرند پریکس 73 هزار دلاری ولینگتون شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

سانتیاگو لمبر فاتح مسابقه گرند پریکس 73 هزار دلاری ولینگتون شد

سانتیاگو لمبر فاتح مسابقه گرند پریکس 73 هزار دلاری ولینگنون شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – سانتیاگو لمبر فاتح مسابقه گرند پریکس 73 هزار دلاری ولینگنون شد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، سانتیاگو لمبر (Santiago Lambre) سوارکار کشور مکزیک موفق شد سوار بر اسب Cetano van Aspergem Z مقام قهرمانی را در مسابقه گرند پریکس CSI2* ولینگتون به دست آورد. این مسابقه، از سری رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری بود و یک جایزه 73 هزار دلاری را برای نفرات برتر شامل می شد.

سانتیاگو لمبر عضو تیم ملی پرش با اسب مکزیک بوده و به مدت 3 سال است که با اسب Cetano van Aspergem Z در مسابقات مهم بین المللی شرکت می کند. این سواکار پس از کسب مقام قهرمانی در مسابقه امروز، در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در مورد اسبش گفت:

Cetano van Aspergem Z ذاتا یک اسب بسیار سریع است. در طول مسابقه تمام سعیم را به کار گرفتم که تمرکزم را حفظ کنم و از ابتدا تا انتهای مسیر را با یک ریتم مشخص طی نمایم. این اسب در اینگونه کلاس ها می تواند بسیار سریع حرکت کند و امشب، این کار را به خوبی انجام داد.

من سعی می کنم تا دو هفته آینده خودم را برای مسابقه چهار ستاره در ولینگتون آماده کنم و پس از آن، باید ببینیم چه پیش می آید. امسال برای اولین بار من پنج یا شش اسب در اختیار دارم و در حال برنامه ریزی هستم تا هر هفته با یکی از آنها مسابقه دهم. فکر می کنم اسب های من برای شرکت در مسابقات مختلف کاملا آماده هستند و از این بابت بسیار خوشحالم.

اریک لاماز (Eric Lamaze) سوارکار مطرح کشور کانادا در این مسابقه بسیار به کسب مقام نزدیک بود و تنها چند صدم ثانیه زمان کم آورد. لاماز در نهایت به کمک اسبی به نام Idalville d’Esprit جایگاه دوم را به خود اختصاص داد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *