خانه / اخبار سوارکاری / درخشش مارتین فوکس در فستیوال زمستانی سوارکاری؛ آقای سوپراستار هم در ولینگتون قهرمان شد!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

درخشش مارتین فوکس در فستیوال زمستانی سوارکاری؛ آقای سوپراستار هم در ولینگتون قهرمان شد!

درخشش مارتین فوکس در فستیوال زمستانی سوارکاری؛ آقای سوپراستار هم در ولینگتون قهرمان شد!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – درخشش مارتین فوکس در فستیوال زمستانی سوارکاری؛ آقای سوپراستار هم در ولینگتون قهرمان شد!

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، مارتین فوکس (Martin Fuchs) مرد اول رنکینگ جهانی رشته پرش، یکی از مشهورترین سواکارانیست که به آمریکا سفر کرده تا در فستیوال زمستانی ولینگتون شرکت نماید. در هفته چهارم این مسابقات، مارتین فوکس موفق شد مقام قهرمانی رقابت 73 هزار دلاری CSI4* را به خود اختصاص دهد. نکته جالب توجه در مورد این مسابقه این است که مارتین فوکس به مقام قهرمانی هم راضی نشد و با اسب دوم خود، مقام دوم را نیز به دست آورد. بدین ترتیب، بیش از 38 هزار دلار جایزه نقدی به این سوارکار جوان سوئیسی تعلق گرفت.

مارتین فوکس مقام قهرمانی را به کمک یکی از اسب های مشهور خود به نام Silver Shine به دست آورد و مقام دوم را نیز به کمک Stalando 2 کسب نمود. مسیر مسابقه توسط اندرسون لیما از برزیل طراحی شده بود و از بین 40 سوارکار شرکت کننده در دور نخست، ده نفر موفق شدند به دور دوم راه پدا کنند. مارتین فوکس با اسب Silver Shine مسیر را در 46.74 ثانیه بدون خطا طی نمود و با اسب Stalando 2 نیز زمان 47.06 ثانیه را به ثبت رساند. این سوارکار سپس در کنفرانس مطبوعاتی خود عنوان کرد:

من برنامه ی خوبی برای این هفه داشتم. اسب گرند پریکس من یعنی Silver Shine تنها در روز نخست مسابقات، به رقابت پرداخت و از او در رقابت انتخابی دیروز اسفاده نکردم. سپس، تصمیم گرفتم که او را در این مسابقه وارد زمین کنم. بدین ترتیب، Silver Shine پیش از مسابقه مهم گرند پریکس ولینگتون، تنها دو مسابقه انجام داده است و کاملا آماده می باشد.

او در هر دو راند مسابقه امروز شگفت انگیز پرید و Stalando نیز به همین گونه بود.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *