خانه / اخبار سوارکاری / جولین ایپیلارد در مسابقه افتتاحیه بازی های سوارکاری مدیترانه ای به قهرمانی دست یافت
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

جولین ایپیلارد در مسابقه افتتاحیه بازی های سوارکاری مدیترانه ای به قهرمانی دست یافت

جولین ایپیلارد در مسابقه افتتاحیه بازی های سوارکاری مدیترانه ای به قهرمانی دست یافت

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – جولین ایپیلارد در مسابقه افتتاحیه بازی های سوارکاری مدیترانه ای به قهرمانی دست یافت

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، مسابقات سوارکاری مدیترانه ای در سال 2020 از امروز به طور رسمی در منطقه الیوا نووا در کشور اسپانیا آغاز شد. در نخستین مسابقه از سری رقابت های مدیترانه ای، جولین ایپیلارد (Julien Epaillard) سوارکار ملی پوش فرانسوی موفق شد مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. این مسابقه در سطح دو ستاره یا همان CSI2* و در کلاس 1.45 متر برگزار می شد. ایپیلارد در این رقابت از اسبی به نام Jalanta P استفاده نموده بود.

53 سوارکار در این مسابقه مهیج حضور یافته بودند که در بین آنها نام های بزرگی همچون اولیویر فیلیپیرتز، اسکات برش، پیدر فردریکسون، ادوینا تاپس الکساندر و پدرو ونیس دیده می شد. فرانز مدل، طراح مسیر مسابقه ای بود که 21 نفر موفق شدند با طی کردن آن بدون خطا در دور نخست، به دور دوم راه پیدا کنند. جولین ایپیلارد پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود عنوان کرد:

سطح مسابقه بسیار بالا بود. سوارکاران سطح بالای بسیاری با اسب های فوق العاده خود به اینجا آمده اند تا در سری مسابقات سوارکاری مدیترانه ای شرکت کنند. پس با  وجود آنها، طبیعیست که تعداد بسیاری از سواکاران مسیر را بدون خطا طی کرده باشند. من این مساله را در نظر گرفته ام که در آغاز فصل جدید سوارکاری در اروپا، خیلی به اسب هایم سخت نگیرم. اسب ها در مسابقات مدیترانه ای رقابت های طولانی را پیش روی خود دارند و خوشبختانه طراح مسیر امروز کاملا این مساله را مد نظر قرار داده بود.

گفتنیست پس از ایپیلارد، لارا رنویک (Laura Renwick) از بریتانیا با اسب Dublin V مقام دوم را به دست آورد و آلبرتو زورزی (Alberto Zorzi) از ایتالیا سوار بر اسب Vauban du Trio سوم شد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *