خانه / اخبار سوارکاری / جسیکا وندل در مسابقه جام جهانی درساژ در سالزبورگ به مقام قهرمانی رسید
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

جسیکا وندل در مسابقه جام جهانی درساژ در سالزبورگ به مقام قهرمانی رسید

جسیکا وندل در مسابقه جام جهانی درساژ در سالزبورگ به مقام قهرمانی رسید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – جسیکا وندل در مسابقه جام جهانی درساژ در سالزبورگ به مقام قهرمانی رسید

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، جسیکا وندل (Jessica Werndl) سوارکار مشهور و آلمانی رشته درساژ موفق شد با اسب فوق العاده خود به نام Dalera در مسابقه جام جهانی درساژ که در شهر سالزبورگ در کشور اتریش برگزار می شد، مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد.

وندل در این مسابقه امتیاز 87.960 را کسب نمود و توانست بالاتر از استاد خود و مکله رشته درساژ جهان یعنی ایزابل ورث (Isabel Werth) قرار گیرد. ایزابل ورث که پر افتخار ترین ورزشکار تاریخ رشته درساژ به شمار می رود، در سالزبروگ از اسب Weihegold Old استفاده کرده بود و به کمک این اسب، ضمن کسب امتیاز 84.720، در جایگاه دوم ایستاد.

مثل همیشه، درخشش سوارکاران آلمانی در رشته درساژ به کسب رتبه های اول و دوم ختم نشد! هلن لانگ هننبرگ (Helen Langehanenberg) دیگر سوارکار مشهور آلمانی سوار بر مادیان 13 ساله ای به نام Annabelle جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. دوروتی اشنایدر (Dorothee Schneider) هموطن لانگ هننبرگ نیز با اسب Faustus چهارم شد.

با این حساب، آلمانی ها با کسب رده های اول تا چهارم، توانستند جواز حضور در فینال رقابت های جام جهانی درساژ در سال 2021، که قرار است در ماه آوریل و در شهر گوتنبرگ سوئد برگزار شود، را به دست آورند.

به دلیل شیوع ویروس کرونا، مسابقات جام جهانی درساژ 2021-2020 تنها در سه مرحله برنامه ریزی شد و سالزبورگ، دومین مرحله از آن به شمار می رفت.

اکنون در جدول کلی جام جهانی درساژ در منطقه غرب اروپا، جسیکا وندل با 40 امتیاز در صدر قرار گرفته و هلن لانگ هننبرگ رتبه دوم را به خود اختصاص داده است. پاتریک کیتل از سوئد نیز سوم است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *