خانه / اخبار سوارکاری / تیم قدرتمند آلمان مدال طلای تیمی رشته درساژ المپیک 2020 توکیو را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تیم قدرتمند آلمان مدال طلای تیمی رشته درساژ المپیک 2020 توکیو را به دست آورد

تیم قدرتمند آلمان مدال طلای تیمی رشته درساژ المپیک 2020 توکیو را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تیم قدرتمند آلمان مدال طلای تیمی رشته درساژ المپیک 2020 توکیو را به دست آورد

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، تیم ملی درساژ آلمان موفق شد در المپیک 2020 توکیو با ارائه یک نمایش کاملا مقتدرانه، مدال طلای تیمی را به دست آورد. تیم ملی آلمان با یک ترکیب کاملا کهکشانی شامل ایزابل ورث، ملقب به ملکه درساژ در جهان، دوروثی اشنایدر و جسیکا ون بریدو رندل در توکیو 2020 حاضر شده بود.

با این مدال تیمی، ایزابل ورث به عدد باور نکردنی 11 مدال المپیکی دست پیدا کرد. این سوارکار که نخستین مدال المپیکی خود را 29 سال پیش و در المپیک بارسلونای اسپانیا به دست آورده بود، از اسبی به نام Bella Rose در توکیو استفاده نمود. اشنایدر و رندل نیز به ترتیب با اسب هایی به نام های Showtime و Dalera مسابقه دادند. تمامی این اسب های سوپر استار برای علاقه مندان به رشته درساژ بسیار نام آشنا هستند و بارها و بارها توانسته اند در مسابقات بزرگ مختلف، به عناوین قهرمانی دست پیدا کنند.

جسیکا رندل در مصاحبه خود پس از کسب مدال طلای تیمی المپیک گفت:

من بسیار خوش شانس بودم که پس از دو همه تیمی ام، به عنوان نفر سوم تیم آلمان وارد زمین مسابقه شدم. آن دو (ورث و اشنایدر) به قدری امتیاز بالایی کسب کردند که فشار کاملا از روی من برداشته شد. این بهترین تیمیست که من می توانستم داشته باشم.

ایزابل ورث نیز در صحبت هایی کوتاهی ضمن تمجید از اسب خود، به عملکرد تیم داوری نیز کمی معترض بود:

خیلی خوشحالم و به اسبم Bella افتخار می کنم. او امروز واقعا شگفت انگیز بود. به نظرم عملکرد ما یکی از بهترین نمایش هایی بود که تا کنون با Bella داشتم و ارزش آن خیلی بیشتر از امتیاز 83 درصدی بود که داوران به ما داند. نمیدانم چرا این امتیاز به ما داده شد ولی دیگر کاری نمی توان کرد.

پس از تیم آلمان، تیم آمریکا مدال نقره گفت و بریتانیا هم صاحب مدال برنز شد. مکان چهارم به کشور دانمارک رسید و تیم های هلند، سوئد، اسپانیا و پرتغال نیز به ترتیب در رده های پنجم تا هشتم قرار گرفتند.

 

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *