خانه / اخبار سوارکاری / تازه ترین رنکینگ جهانی برترین سوارکاران رشته پرش: بازگشت مارتین فوکس به صدر!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تازه ترین رنکینگ جهانی برترین سوارکاران رشته پرش: بازگشت مارتین فوکس به صدر!

تازه ترین رنکینگ جهانی برترین سوارکاران رشته پرش: بازگشت مارتین فوکس به صدر!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تازه ترین رنکینگ جهانی برترین سوارکاران رشته پرش: بازگشت مارتین فوکس به صدر!

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، در تازه ترین رنکینگ منتشر شده از برترین سوارکاران رشته پرش در جهان، مارتین فوکس سوئیسی بار دیگر به رده نخست جدول رده بندی رسیده است. این سوارکار جوان اولین بار دو سال و نیم قبل و پس از کسب چندین عنوان قهرمانی مهم از جمله مدال طلای قهرمانی اروپا، به قله جهان در رشته پرش رسیده بود.

رده اول رنگینگ جهانی پرش از ماه اکتبر 2021 در اختیار پیدر فردریکسون سوئدی بود و حالا فوکس با 3156 امتیاز جای او را گرفته است. ماتین فوکس در مصاحبه با تلویزیون فدراسیون جهانی سوارکاری در مورد این موفقیت گفت:

قرارگیری در رده نخست برترین سواکاران پرش جهان بسیار منحصر به فرد است و برای من یک موفقیت بزرگ تلقی می شود، زیرا این موفقیت بازتاب عملکرد خوب من در طول یک سال و تنها به یک مسابقه خاص محدود نمی شود. از بابت کسب این عنوان احساس وصف ناپذیری دارم و تمامی اعضای تیمم از این مساله خوشحال هستند.

مارتین فوکس از ابتدای سال 2020 تاکنون در بین چهار سوارکار برتر جهان قرار داشته و به خوبی توانسته است در کسب موفقیت های تیمی و انفرادی ثبات داشته باشد. او در این مورد نیز عنوان کرد:

بسیار مفتخرم که برای مدت طولانی ای توانسته ام خودم را در بالاترین سطح این رشته نگه دارم. قطعا یکی از دلایل این موفقیت این است که تیم بسیار خوبی دارم و می توانم روی تک تک آن ها حساب کنم.

گفتنیست در رنکینگ منتشر شده، هنریک ون ایکرمن توانسته خودش را یک رده در جدول بالا بکشد و هم اکنون با 2964 امتیاز دوم است و پیدر فردریکسون نیز با 2950 امتیاز به رده سوم سقوط کرد. بن مار، کانر سوویل و هری اسمولدرز نیز به ترتیب در رده های چهارم تا ششم قرار گرفته اند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *