خانه / اخبار سوارکاری / تاریخ سازی جسیکا وندل با قهرمانی در جام جهانی درساژ
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

تاریخ سازی جسیکا وندل با قهرمانی در جام جهانی درساژ

تاریخ سازی جسیکا وندل با قهرمانی در جام جهانی درساژ

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – تاریخ سازی جسیکا وندل با قهرمانی در جام جهانی درساژ

به گزارش مادیون و به نقل از وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، مسابقات جام جهانی درساژ همچون رقابت های پرش در شهر لایپزیگ آلمان برگزار شد و این بار بر خلاف رشته پرش، این سوارکاران کشور میزبان بودند که مثل همیشه بر مسابقات تسلط کامل داشتند و توانستند رتبه های برتر را به خود اختصاص دهند.

جسیکا ون بریدو وندل آلمانی که در سال های اخیر در فرم باور نکردنی قرار داشته و پیش از این تواسنه بود عناوین قهرمانی المپیک 2020 توکیو و قهرمانی اروپا را به دست آورد، در فینال جام جهانی درساژ نیز به کمک اسب تاریخ ساز و شگفت انگیز خود یعنی Dalera به مدال طلا دست پیدا کرد. این نخستین بار از زمان آغاز مسابقات جام جهانی درساژ در سال 1986 است که یک سوارکار درساژ آلمانی توانسته است در خانه به مقام قهرمانی برسد.

پس از جسیکا وندل، کاترین دوفور سوارکار مطرح دانمارکی ها سوار بر اسب Vamos Amigos دست به کار بزرگی زد و نایب قهرمان شد. ایزابل ورث هموطن وندل و پر افتخار ترین سوارکار تاریخ درساژ نیز به کمک اسب محبوب Weihegold OLD سوم جهان شد. این مسابقه برای ورث لحظات احساسی را رقم زد چراکه این سوارکار اعلام کرد پس از پایان فینال جام جهانی، Weihegold OLD را بازنشسته خواهد کرد. به همین منظور، مسئولان برگزاری جام جهانی در پایان مراسم اهدای جوایز، یک مراسم خداحافظی را برای این اسب 17 ساله و پر افتخار تدارک دیدند.

جسیکا وندل پس از پایان مسابقه و در حالی که از خوشحالی اشک می ریخت به خبرنگاران گفت:

نمی توانم حسم را با کلمات توصیف کنم. هنگامی که نمایشم را به اتمام رساندم خیلی احساساتی شده بودم. مادیان من واقعا باور نکردنیست. هنگامی که وارد استادیوم شدم می دانستم که او تمام توانش را برای من خواهد گذاشت.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *