خانه / اخبار سوارکاری / برم چاردون مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی ارابه رانی لایپزیگ را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

برم چاردون مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی ارابه رانی لایپزیگ را به دست آورد

برم چاردون مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی ارابه رانی لایپزیگ را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – برم چاردون مقام قهرمانی مسابقه جام جهانی ارابه رانی لایپزیگ را به دست آورد

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، برم چاردون (Bram Chardon) مدافع عنوان قهرمانی مسابقات جام جهانی ارابه رانی بالاخره موفق شد به سلطه ی بوید اکسل استرالیایی در این فصل از مسابقات جام جهانی ارابه رانی پایان دهد. برم چاردون هلندی توانست در دور نهم جام جهانی در شهر لایپزیگ آلمان مقام قهرمانی را به خود اختصاص دهد. مسابقات لایپزیگ آخرین دور از رقابت های جام جهانی در سال 2019-2020 بود و نفرات برتر باید در فینال این مسابقات که در شهر بورو فرانسه برگزار خواهد شد، شرکت نمایند.

بوید اکسل استرالیایی که در هشت مرحله قبلی جام جهانی 2019-2020 به قهرمانی رسیده بود، در لایپزیگ بالاخره قافیه را به برم چاردون جوان واگذار کرد و به مدال نقره رسید. این دو ارابه ران مشهور در دور آخر مسابقه، رقابت بسیار جذابی با یکدگیر داشتند و تماشاگران آلمانی کاملا از دیدن رقابت این دو ارابه ران لذت بردند. مدال برنز جام جهانی ارابه رانی لایپزیگ نیز به کوز دی روند از هلند رسید.

دی روند هم به دلیل نتایج خوبی که در رقابت های جام جهانی امسال کسب نمود، در فینال بوردو حضور خواهد داشت. مسیر مسابقه لایپزیگ توسط دن هنریکسون طراحی شده بود و برم چاردون و تیمش موفق شدند آن را در 140.49 ثانیه طی کنند. بوید اکسل مسیر را در زمان 138.18 ثانیه پشت سر گذاشت اما به دلیل برخورد به یکی از موانع، 4 ثانیه به زمانش اضافه شد و با 142.18 ثانیه به کار خود پایان داد.

در جدول رده بندی کلی مسابقات جام جهانی ارابه رانی در سال 2019-2020 بوید اکسل در صدر قرار دارد. برم چاردون با این قهرمانی به رده دوم رفت و کوز دی روند نیز در جایگاه سوم قرار گرفته است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *