خانه / اخبار سوارکاری / بررسی موقعیت مکانی برای پرورش اسب
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

بررسی موقعیت مکانی برای پرورش اسب

بررسی موقعیت مکانی برای پرورش اسب

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – بررسی موقعیت مکانی برای پرورش اسب

در اینجا برخی از ویژگی های مناسب برای محل پرورش اسب گفته می شود.

مکان مناسب

یافتن مکان به نظر ساده می آید، اما باید بدانیم که با پیدا کردن خانه با محل کار متفاوت است. باید صرفه جویی در وقت و زمان را نیز در نظر بگیرید. محل پرورش اسب باید طوری باشد که بتوانید به محل های مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید و برای یک خرید ساده چند ساعت در راه نباشید.

اگر مسیر رفت و آمد شما فرسوده و نا مناسب باشد اصطبل شما نیز جذابیت هایش را از دست خواهد داد و همچنین امکان رفت و آمد دامپزشک و نعلبند نیز سخت خواهد شد. در فصل زمستان اوضاع بسیار وخیم تر می شود.

زیستگاه

در بسیاری از مناطق، قوانین حاکم بر اینکه چه تعداد اسب باید در هر هکتار باشد، وجود دارد. این نوع قوانین به دلایل مختلف وجود دارد، اما عمدتا برای حمایت از استفاده صحیح از مراتع و جلوگیری از بیش از حد شدن جمعیت هستند. حتی بدون وجود قوانین، نسبت هکتار مورد نیاز برای هر اسب 2.5 است.

اگر مرتع مناسب ندارید می توانید به عنوان مکمل در کنار مراتع خود از یونجه برای تغذیه اسب ها نیز استفاده کنید.

بعضی از مراتع از دور بی نظیر و سرسبز هستند اما با نگاه دقیق تر می توان دریافت که مملو از علف های هرز هستند. آیا گیاهان مضر زیادی در مرتع وجود دارد؟ درخت بلوط قرمز دارای برگ هایی است که برای اسب ها سمی است. بنابرای تنها سرسبزی مرتع مهم نیست بلکه سالم و ایمن بودن نیز مطرح است.

نگهداری

گر چه داشتن املاک بزرگتر لذت بخش تر است اما این به معنای کار بیشتر برای شماست. همیشه نرده ها و حصار ها را چک کنید، اتصالات برق و یا لوله کشی ها نیز احتیاج به بررسی دارند.

برای نگهداری اسب در اصطبل باید دقت به خرج دهید تا دچار مشکل نشوید، قسمت های فرسوده ی اصطبل را به سرعت تعمیر کنید.

همسایگان

اگر خوش شانس باشید همسایگان شما دوست دار اسب خواهند بود و برای شما مزاحمتی نخواهند داشت. پس هنگام خرید ملک همسایگان را نیز بررسی کنید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *