خانه / اخبار سوارکاری / اولین قهرمانی بین المللی اسپنسر اسمیت در گرند پریکس CSI2* فستیوال زمستانی سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

اولین قهرمانی بین المللی اسپنسر اسمیت در گرند پریکس CSI2* فستیوال زمستانی سوارکاری

اولین قهرمانی بین المللی اسپنسر اسمیت در گرند پریکس CSI2* فستیوال زمستانی سوارکاری

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – اولین قهرمانی بین المللی اسپنسر اسمیت در گرند پریکس CSI2* فستیوال زمستانی سوارکاری

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، اسپنسر اسمیت (Spencer Smith) سوارکار کشور آمریکا موفق شد اولین قهرمانی مهم و بین المللی خود را در مسابقه گرند پریکس 50 هزار دلاری CSI2* در ولینگتون به دست آورد. این مسابقه در ادامه رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری برگزار شد و اسمیت به کمک اسبی به نام Princeton Z آن را فتح نمود.

مسیر مسابقه توسط سانتیاگو وارلا از اسپانیا طراحی شده بود و از بین 44 سوارکار شرکت کننده، 15 نفر موفق شدند مسیر را بدون خطا طی نموده و به دور دوم راه پیدا کنند. اسمیت و نریان 9 ساله اش در دور دوم، مسیر را در 39.52 ثانیه بدون خطا و سریعتر از دیگر سوارکاران طی نمود. پس از این سوارکار، مدیسون گیتزمن (Madison Goetzmann) دیگر سوارکار کشور آمریکا سوار بر اسب Prestigious زمان 40.14 ثانیه را به ثبت رساند و مقام دوم را به خود اختصاص داد. دیوید بلیک (David Blake) سوارکار کشور ایرلند نیز با اسب Don’t Touch du Bois ضمن ثبت زمان 41.04 ثانیه، صاحب جایگاه سوم شد.

اسپنسر اسمیت پس از کسب مقام قهرمانی در کنفرانس مطبوعاتی خود در مورد اسبش Princeton گفت:

Princeton از اوایل ماه ژانویه به ما ملحق شد و من بلافاصله بعد از آن، با این اسب اخت گرفتم. Princeton در این فصل در رقابت های سوارکاران زیر 25 سال در هرمیس فرانسه بسیار خوب پرید و ما فکر کردیم که باید او را به این سطحی که اکنون در آن قرار دارد، ارتقا دهیم. او یک اسب بسیار خوب است و من فکر میکنم برای ما همه کار خواهد کرد. Princeton موانع بلند را به راحتی می پرد. او همیشه می خواهد برنده شود و در زمین مسابقه از همه سریعتر باشد.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *