خانه / اخبار سوارکاری / استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره بازل را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره بازل را به دست آورد

استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره بازل را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – استیو گاردت مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره بازل را به دست آورد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، استیو گاردت سوارکار مطرح کشور سوئیس موفق شد مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس CSI5* بازل را به خود اختصاص دهد. برای این مسابقه 2000 فرانک سوئیس جایزه نقدی تعیین شده بود و پس از استیو گاردت، دنیس لینچ از ایرلند دوم شد و نایلز بروینسیلز از بلژیک نیز در جایگاه سوم ایستاد.

این مسابقه در کلاس 1.6 متر برگزار شد و تنها هشت سوارکار موفق شدند به دور دوم راه یابند. در دور دوم، مارتین فوکس هموطن استیو گاردت که به تازگی جای او را در رده نخست رنکینگ برترین سوارکاران پرش جهان گرفته است، نیز حضور داشت. فوکس سوار بر اسب Silver Shine بیش از حد ریسک نمود و پیچ ها را به تندی طی کرد و همین مساله باعث شد که یکی از موانع بیافتند. مارتین فوکس در نهایت در جایگاه هفتم قرار گرفت.

استیو گاردت در رقابت امشب از اسب Victorio des Frotards استفاده نموده بود. این سوارکار با تجربه در طی مسیر مسابقه ریسک های زیادی را به جان خرید و در نهایت زمان بسیار خوب 36.98 ثانیه را به ثبت رساند که باعث قهرمانی او شد. گاردت پس از کسب مقام قهرمانی در مصاحبه خود گفت:

راند نخست مسابقه بسیار عالی بود و من احساس فوق العاده ای در این راند داشتم. همین حس باعث شد که به راحتی به راند دوم راه پیدا کنم. راند دوم کمی ناهماهنگی به وجود آمد اما رشته سواکاری همین است. گاهی اوقات من در راند دوم بسیاری از مسابقات عملکردی عالی داشتم اما در نهایت قهرمان نشدم. امروز، در راند دوم خیلی هم خوب نبودم اما همین عملکرد هم برای کسب مقام قهرمانی کافی بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *