خانه / اخبار سوارکاری / اتفاق تاریخی در جام جهانی گوادالاخارا: دو سوارکار به صورت مشترک قهرمان شدند!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

اتفاق تاریخی در جام جهانی گوادالاخارا: دو سوارکار به صورت مشترک قهرمان شدند!

اتفاق تاریخی در جام جهانی گوادالاخارا: دو سوارکار به صورت مشترک قهرمان شدند!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – اتفاق تاریخی در جام جهانی گوادالاخارا: دو سوارکار به صورت مشترک قهرمان شدند!

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، هنگامی که گونزالو آزکاراگا (Gonzalo Azcárraga) سوارکار آماده ی این روز های کشور مکزیک، از روی مانع آخر مسابقه جام جهانی پرش گوادالاخارا پرید، نمی دانست برنده شده است یا بازنده! واقعیت این است که هر دو حالت نیز برای این سوارکار رخ داد، او با یک سوارکار دیگر مساوی کرد!  در یک اتفاق تاریخی در مسابقات جام جهانی،  آزکاراگا سوار بر اسبی به نام Fabio، به همراه هموطنش آلبرتو سانچز کوزار (Alberto Sanchez-Cozar) زمان 48.95 ثانیه را به ثبت رساندند و به طور مشترک به مقام قهرمانی رسیدند.

آلبرتو سانچز کوزار در این مسابقه از اسبی به نام Union de la Nutria استفاده نموده بود. لورنزا اوفاریل (Lorenza O’Farrill) دیگر سوارکار مکزیک به کمک اسب Queens Darling زمان مشابه دو نفر اول یعنی 48.95 ثانیه را به ثبت رساند اما به دلیل مرتکب شدن چهار خطا، مقام سوم را به خود اختصاص داد.

گونزالو آزکاراگا پس از پایان این مسابقه ی مهیج و جالب، در مصاحبه خود گفت:

من واقعا نمی دانستم آلبرتو پیش از من چه زمانی را به ثبت رسانده است. من تنها منتظر مسخص شدن نتایج بودم و نمی توانستم روی اسکوربورد ورزشگاه ببینم که قهرمان شده ام یا خیر. من تنها فریاد تماشاگران را شنیدم که می گفتند: “شما مساوی شدید، شما مساوی شدید!”

آلبرتو سانچز نیز در صحبت هایی عنوان کرد:

من بابت تمام کارهایی که اسبم امروز انجام داد خوشحالم. او خیلی تمیز از روی موانع پرید و اشتباهات خودش را در طول مسابقه پوشش داد. پس از بیرون آمدن از زمین، تنها منتظر دیدن عملکرد آزکاراگا بودم. من خیلی خوشحالم، مسابقه خوبی بود و جایگاه خوبی در این مسابقه به دست آوردم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام

عملکرد شگفت انگیز دنیل کویل در گرند پریکس پنج ستاره روتردام مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *