خانه / اخبار سوارکاری / Garant به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

Garant به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد

Garant به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – Garant به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد

وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری اسب سوپر استار و جوان بیزی مدن، سوارکار با تجربه آمریکایی، را به عنوان اسب برتر ماه معرفی نمود. این اسب Garant نام دارد و کارشناسان از او به عنوان یکی از بخت های کسب مدال طلای المپیک 2020 توکیو یاد می کنند. Garant یکی از اسب های جوان بیزی مدن می باشد و در مدت بسیار کوتاهی توانسته است توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کند.

بیزی مدن با اسب Garant

Garant عاشق پریدن است، سرعت بسیار زیادی دارد و در هشت سالگی استعداد بسیار زیادی از خود به نمایش گذاشته است. Garant در ماه سپتامبر بزرگترین قهرمانی عمر خود را به دست آورد و توانست در مسابقه 210 هزار دلاری جام جهانی در نیویورک آمریکا بسیار خوش بدرخشد و مقام قهرمانی را برای بیزی مدن به ارمغان بیاورد. بیزی مدن پس از کسب قهرمانی در آن مسابقه، در مصاحبه خود گفت:

هدف من این بود که یک سواری بسیار خوب و مطمئن از این اسب بگیرم و او را به دردسر نیندازم. او یک اسب شگفت انگیز و یک ورزشکار باور نکردنی می باشد. من بسیار زیاد به استعداد Garant باور دارم و در طول مسابقه به هیچ وجه نگران نبودم. من سعی کردم در تمام طول مسیر او را آرام نگه دارم.

Garant دو سال قبل و در سن شش سالگی توسط ابیگیل وکسنر برای بیزی مدن خریداری شد. این سوارکار در یک مصاحبه دیگر در مورد Garant عنوان کرد:

او استعداد بینهایت زیادی در پرش دارد اما استعداد همه چیز نیست. Garant بسیار باهوش است و می داند که نباید به موانع برخورد کند. او در زمین بسیار سریع می پرد و من هیچ ایده ای ندارم که این اسب این کارها را از کجا آموخته است!

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *