خانه / اخبار سوارکاری / Annabelle 110 به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

Annabelle 110 به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد

Annabelle 110 به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – Annabelle 110 به عنوان اسب برتر ماه از نگاه وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری انتخاب شد

وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری هر ماه یک اسب را از بین رشته های مختلف سوارکاری به عنوان اسب برتر معرفی می کند. این ماه، یک اسب فوق العاده و بسیار آینده دار از رشته درساژ مورد توجه فدراسیون جهانی قرار گرفته است.

Annabelle 110 یک اسب مادیان کهر و متعلق به هلن لانگ هننبرگ (Helen Langehanenberg) سوارکار مشهور و پر افتخار کشور آلمان می باشد. هننبرگ اخیرا یکی از بهترین اسب های خود به نام Damsey را بازنشسته کرده و به دنبال این است که Annabelle 110 را جایگزین این اسب ارزشمند نماید.

هننبرگ یک سوارکار بسیار باتجربه است و به خوبی می داند چه چیزی برای اسب هایش بهتر است. این سوارکار در مورد Annabelle 110 گفت:

بله، Damsey اکنون 19 سال سن دارد. با این حال، او هنوز هم بسیار سرحال است و در مسابقات دوحه نیز این را نشان داد، اما اکنون من می خواهم بر روی Annabelle تمرکز نمایم. خوشبختانه من اسب های با استعداد دیگری هم دارم که در حال رشد هستند ولی من فکر می کنم در حال حاضر، Annabelle برای شرکت در رقابت های بزرگ کاملا آماده باشد. او تاکنون پتانسیل بسیار بالایی از خودش به نمایش گذاشته است.

Annabelle یک مادیان از نژاد هولشتاین بوده و دارای پدری به نام Conteur و مادری به نام Mira G می باشد. این اسب در سال 2008 به دنیا آمده و نام مالک آن گانثر فایمن است. هلن هننبرگ هنگامی که Annabelle پنج سال سن داشت، برای اولین بار سوار این اسب شد. او در این باره نیز می گوید:

من از همان لحظه اول این اسب را بسیار دوست داشتم، ولی همیشه در ابتدای هر کاری دشواری هایی وجود دارد. Annabelle در ابتدا بسیار حساس بود ولی رفته رفته بسیار پیشرفت نمود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

فوری: رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور کن به شهر فالکنسوارد هلند منتقل شد!

فوری: رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور کن به شهر فالکنسوارد هلند منتقل شد! مادیون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *