خانه / اخبار سوارکاری / 8 موردی که سوارکاران مبتدی باید بدانند
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

8 موردی که سوارکاران مبتدی باید بدانند

8 موردی که سوارکاران مبتدی باید بدانند

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – 8 موردی که سوارکاران مبتدی باید بدانند

اگر سوارکار مبتدی هستید نکات زیر به شما برای این کار کمک خواهد کرد:

1. بزودی یونجه و موهای اسب را در همه جا پیدا خواهید کرد. مهم نیست که چند بار لباس های خود را بشویید و تکان دهید، همیشه کمی از شام و موی اسب را در آنها پیدا خواهید کرد. به زودی احساس خارش خواهید داشت.

2. سحر خیز بودن در آخر هفته دیگر هیچ مشکلی برای شما نیست. چرا وقتی می توانید بیرون بروید و وقت خود را با بهترین دوستی که می توانید داشته باشید بگذرانید، وقت خود را روی تخت هدر دهید.

3. هزینه های شما تغییر چشمگیری خواهند کرد. علاوه بر هزینه های نگهداری از اسب هزینه های مربوط به لباس و کفش و… نیز هست.

4. با خریدن اسب باید بدانید که احساس وابستگی بسیار زیادی به او پیدا خواهید کرد علاوه بر اینکه وقت زیادی را نیز با او خواهید گذراند.

5. همانطور که گفته شد شما وقت زیادی را با او خواهید گذراند. بنابراین باید زمان خود را تنظیم کنید، شما مانند قبل وقت آزاد نخواهید داشت.

6. کلاه ایمنی ضروری است. سوارکاری خطرات خاص خود را دارد. یکی از راه های مقابله با این خطرات داشتن کلاه ایمنی است. در ورزش سوارکاری سر حساس ترین قسمت بدن است و ممکن است ضربه بخورد، بنابراین باید خوب محافظت شود.

7. یکی از مهمترین نکات ایمنی اسب سواری این است که وقتی در کنار آنها هستید هوشیار باشید. وقتی بیشتر و بیشتر در اطراف اسب ها وقت می گذرانید، می توانید بهتر حس کنید که چیزی درست نیست. اما حتی اگر یک مبتدی باشید، غرایز شما می تواند شاخصی مفید در مورد شرایط ناایمن باشد. اگر احساس می کنید شرایطی ایمن نیست ، خود را از این شرایط دور کنید و از کسی که تجربه بیشتری دارد کمک بگیرید.

8. اسب ها می توانند بفهمند که سوارکارشان مبتدی است یا خیر، و اگر آن سوار آزمایشی باشد یا ترس داشته باشد کار سخت می شود. اسب ها تمایل دارند احساساتی را که در شما احساس می کنند منعکس کنند، بنابراین اگر عصبی یا مضطرب هستید ، اسب ممکن است عصبی و مضطرب شود. به همین ترتیب، اگر پریشان باشید، اسب احتمالاً نا آرام خواهد شد. حفظ آرامش و استفاده از دستورات روشن و مشخص به شما در حفظ امنیت و حفظ کنترل اسب کمک می کند.
یک روش خوب برای اینکه آرام شوید این است که آهسته بروید و نفس های عمیق بکشید. هرچه بیشتر سوار اسب شوید، اعتماد به نفس و توانایی های شما بیشتر می شود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

بهترین نژاد های اسب برای رشته ی درساژ – قسمت دوم

بهترین نژاد های اسب برای رشته ی درساژ – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *