خانه / اخبار سوارکاری / 5 نکته برای سوارکاری در ساحل
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

5 نکته برای سوارکاری در ساحل

5 نکته برای سوارکاری در ساحل

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – 5 نکته برای سوارکاری در ساحل

شاید برای مدتها سوارکاری در ساحل آرزوی شما بوده باشد، شن و ماسه زیر پای شما، موج ها و نسیمی که در موهای شما می وزد رویایی به نظر می رسد. بسیاری از سوارکاران اغلب سفر به ساحل را در لیست علایق خود قرار می دهند. اگر قصد رفتن به ساحل دارید، مطمئن شوید که آماده هستید. شما می خواهید همه چیز درست پیش برود!

5 نکته مفید برای سوارکاری در ساحل

1- اگر برای شما مقدور است یک دوست را دعوت کنید. اگر اسب شما اسب باتجربه ی دیگری را در کنار خود داشته باشد، در محیط جدید اعتماد به نفس بیشتری خواهد داشت.

2- برای هر چیزی که ممکن است اتفاق بیافتد آماده باشید. ممکن است شما سوارکاری روی شن و ماسه را در ذهن خود تصور کرده باشید، اما راه رفتن و تجربه ی نزدیک متفاوت تر است. آهسته پیش بروید و اجازه دهید اسب شما با مناظر و صداهای جدید سازگار شود. ممکن است اسب شما بترسد یا رم کند! علاوه بر این، شما باید یک کیت کمک های اولیه همراه با وسایل مورد نیاز برای خود و اسب داشته باشید.

3- زمین سوارکاری را بشناسید! شن و ماسه احتمالاً بسیار عمیق تر از زمین سوارکاری معمول شما است. این نه تنها می تواند اسب شما را به سرعت خسته کند، بلکه شما را نیز خسته خواهد کرد.

4- مراقب افراد دیگر باشید. آنها همیشه نمی دانند چگونه در اطراف سواران تعامل و رفتار کنند. بچه های کوچک ممکن است به اسب شما نزدیک شوند، سگها پارس می کنند، بادبادک ها پرواز می کنند … برای بار اول، سعی کنید یک منطقه آرام با جمعیت کم در ساحل پیدا کنید.

5- وسایل شست و شو و تمیز کردن را فراهم کنید! در تریلر خود یک یا دو سطل همراه با شلنگ نگه دارید. شما بعد از هر سواری باید اسبتان را تمیز کنید. ماسه و آب نمک روی بدن اسب خشک می شود و موجب ناراحتی اسب می شود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لیست غذایی اسب ها

لیست غذایی اسب ها مادیون مرجع اخبار سوارکاری – لیست غذایی اسب ها لیستی از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *