خانه / اخبار سوارکاری / 19 نفر از 25 سوارکار برتر جهان در رشته پرش، در رقابت های Dutch Masters حضور خواهند یافت
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

19 نفر از 25 سوارکار برتر جهان در رشته پرش، در رقابت های Dutch Masters حضور خواهند یافت

19 نفر از 25 سوارکار برتر جهان در رشته پرش، در رقابت های Dutch Masters حضور خواهند یافت

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – 19 نفر از 25 سوارکار برتر جهان در رشته پرش، در رقابت های Dutch Masters حضور خواهند یافت

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، مسابقات Dutch Masters جزو سطح بالاترین رقابت های سوارکاری در جهان به شمار می رود و همه ساله، برترین های جهان در رشته پرش به همراه اسب های شگفت انگیز خود، گرد هم جمع می شوند تا یک رقابت بسیار مهیج و سطح بالا را به نمایش بگذارند. این مسابقات در سال 2020 به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا لغو گردید ولی با اعلام مسئولان برگزاری، قرار است بار دیگر در سال جاری و از تاریخ 23 تا 25 آوریل در کشور هلند برگزار گردد.

یکی از نکات حائز اهمیت در مورد رقابت های Dutch Masters امسال این است که از بین 25 سوارکار برتر در رنکینگ جهانی رشته پرش، 19 نفر قرار است در این مسابقات با یکدیگر به رقابت بپردازند. استیو گاردت به همراه هموطن سوئیسی خود یعنی مارتین فوکس به عنوان نفرات اول و دوم رنکینگ جهانی، برای حضور در Dutch Masters اعلام آمادگی کرده اند. مارتین فوکس در سال 2019 در این رقابت ها حاضر شد و مقام قهرمانی رولکس گرند اسلم را به خود اختصاص داد. نفرات سوم تا پنج رنکینگ جهانی نیز شامل دنیل دوسر از آلمان، پیدر فردریکسون از سوئد و پیتر دووس از بلژیک، در کشور هلند حضور خواند یافت.

کشور میزبان قرار است با 10 سوارکار در Dutch Masters حاضر شود که از بین آن ها، هری اسمولدرز آوازه بیشتری در دنیای پرش دارد. اسمولدرز به تازگی از رقابت های فستیوال زمستانی سوارکاری در شهر فلوریدای آمریکا بازگشته است. این سوارکار کارکشته موفق شد در طول این دو هفته، عناوین قهرمانی متعددی را به دست آورد. اسمولدرز در مورد بازگشت اسب هایش به کشور هلند گفت:

اسب های من بسیار با تجربه هستند و سفرهای طولانی، مانع درخشش آن ها در رقابت های Dutch Masters نخواهد شد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *