خانه / اخبار سوارکاری / گزارش کنفرانس مطبوعاتی جام جهانی پرش با اسب بوردو
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

گزارش کنفرانس مطبوعاتی جام جهانی پرش با اسب بوردو

گزارش کنفرانس مطبوعاتی جام جهانی پرش با اسب بوردو

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – گزارش کنفرانس مطبوعاتی جام جهانی پرش با اسب بوردو

همانطور که پیش از این در مادیون خواندید، استیو گاردت سوارکار کشور سوئیس موفق شد در سیزدهمین دور از رقابت های جام حهانی پرش در منطقه اروپای غربی، مقام قهرمانی را در شهر بوردو فرانسه به خود اختصاص دهد. یکی از نکات قابل توجه کنفرانس مطبوعاتی بعد از مسابقه، صحبت های گاردت در مورد اسب Alamo بود، همان اسبی که گاردت توانست به کمک او مقام قهرمانی فینال جام جهانی 2019 را به دست آورد. اخیرا اعلام شد که Alamo با تصمیم مالکانش از گاردت جدا می شود و به مکزیک باز می گردد. گاردت در این مورد گفت:

Alamo جای خاص و بزرگی در تیم ما داشت و عضوی از خوانواده ی ما محسوب می شد. اما، من از همان ابتدا می دانستم که او روزی به مکزیک بازخواهد گشت. او قرار بود سال قبل بازگردد. ما یک سال اضافه وقت گرفتیم و این یک سال واقعا شگفت انگیز بود. جدایی از Alamo برای من بسیار دشوار است اما در عین حال خوشحالم که می دانم به کجا خواهد رفت. من سوارکار جدید Alamo را می شناسم و این مساله، دوری او را برایم راحت تر می کند. با این حال، ما خیلی برای Alamo دلتنگ خواهیم شد.

نایلز بروینسیلز سوارکار کشور بلژیک و نفر سوم جام جهانی بوردو هم در کنفرانس مطبوعاتی خود عنوان کرد:

من به مدت یک سال است که مادیان Ilusionata van’t Meulenhof را در اختیار دارم. مدتی طول کشید تا او را به خوبی بشناسم. او اسب بسیار پر خونیست و شخصیت خاص خود را دارد. سوارکار قبلی این اسب به من گفت او هیچکاه Ilusionata van’t Meulenhof را پیش از مسابقات گرم نمی کرده است. یک بار پیش از یک مسابقه این کار را کردم و بعد از دو دقیقه مجبور شدم پیاده شوم! او در اصطبل ما بسیار خوب کار می کند اما در مسابقات کاملا متفاوت است!

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60(ویدئو)

نیلز براینسلز و گانسیا د موره: قهرمان فینال مسابقات گرند پریکس سنت تروپز ،رده 1.60 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *