خانه / اخبار سوارکاری / گزارش کنفرانس خبری رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ پاریس
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

گزارش کنفرانس خبری رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ پاریس

گزارش کنفرانس خبری رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ پاریس

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – گزارش کنفرانس خبری رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ پاریس

رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ پاریس با قهرمانی تیم میامی سلتیکس به پایان رسید. پس از این مسابقه طراز اول سوارکاران مطرح جهان در کنفرانس خبری شرکت نمودند که در ادامه صحبت های آنها را با هم می خوانیم:

پیتر دووس سوارکار تیم سن تروپه پایرتس که در جایگاه دوم قرار گرفت:

ما در شب اول عنوان قهرمانی را کسب کردیم و این مساله فشار را روی ما افزایش داد. در هر مسابقه با توجه خطاهایی که صورت می گیرد، تغییرات زیادی در جدول مسابقات به وجود می آید. ادوینا امروز راند فوق العاده ای را پشت سر گذاشت و بد شانس بود که روی مانع آخر مرتکب خطا شد. این مساله فشار را روی من قرار داد تا مسیر را بدون خطا بپرم و اسبم نیز فوق العاده کار کرد. او یکی از بهترین اسب های من است و کاملا به او اعتماد دارم. ما در رنکینگ کلی رقابت ها چند پله بالاتر آمدیم. بنابراین، آخر هفته ی فوق العاده ی برای ما بود.

شین برین سوارکار تیم قهرمان یعنی میامی سلتیکس:

کمی فشار روی ما بود. مدیر تیم ما قبل از مسابقه به ما گفت که اسب هایمان قبلا عالی پریده اند پس نگران نباشید و تنها روی موانع تمرکز کنید. هم تیمی من جسیکا راند بسیار خوبی را پشت سر گذاشت و این مساله اعتماد به نفس مرا افزایش داد.

جسیکا اسپرینگزتین دیگر سوارکار تیم قهرمان:

ثبات یک نکته ی کلیدیست. مسابقات بسیاری در طول فصل در رقابت های گلوبال چمپیونز لیگ برگزار می گردد و داشتن ثبات در این رقابت ها بسیار مهم است. این کاریست ما انجام داده ایم و جواب هم داده است. بنابراین، در حال حاضر بسیار هیجان زده هستیم. همه ی اعضای تیم ما متمرکز هستند و برای هدف مشخصی کار می کنند.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و E)

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *