خانه / اخبار سوارکاری / کوین ببینگتون عنوان قهرمانی رقابت های گرند پریکس 100 هزار دلاری دریاچه پلاسید را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کوین ببینگتون عنوان قهرمانی رقابت های گرند پریکس 100 هزار دلاری دریاچه پلاسید را به دست آورد

کوین ببینگتون عنوان قهرمانی رقابت های گرند پریکس 100 هزار دلاری دریاچه پلاسید را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – کوین ببینگتون عنوان قهرمانی رقابت های گرند پریکس 100 هزار دلاری دریاچه پلاسید را به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، کوین ببینگتون ( Kevin Babington) سوارکار المپیکی کشور ایرلند موفق شد در جشن پنجاه سالگی مسابقات گرند پریکس دریاچه پلاسید، عنوان قهرمانی را با یک نمایش زیبا و بی نقص به دست آورد. مسیر این مسابقات توسط برناردو کاستا کابرال (Bernardo Costa Cabral ) از پرتغال طراحی شده بود و از بین 16 سوارکار حاضر در راند اول، هفت نفر موفق شدند مسیر را بدون خطا طی کرده و به راند دوم راه یابند. ببینگتون در راند دوم مسیر مسابقه را به کمک اسب Shorapur در 33.212 ثانیه بدون خطا طی نمود و در جایگاه نخست قرار گرفت. این سوارکار راند سوم را نیز با اسب 11 ساله Super Chilled در 35.436 ثانیه بدون خطا پرید و در جایگاه دوم قرار گرفت. در راند چهارم، ببینگتون با اسب 17 ساله و ایرلندی اش Mark Q زمان 38.430 ثانیه را به ثبت رساند و سوم شد.

کوین ببینگتون پس از کسب رده های اول تا سوم در این رقابت گرند پریکس معتبر در مصاحبه خود گفت:

من تا راند آخر مسابقه فکر می کردم در رویا به سر می برم. هیچگاه فکرش را هم نمی کردم چنین اتفاقی (روی سکو رفتن در تمامی راند های مسابقه) برای یک سوارکار قابل رخ دادن باشد.

اسب های من در فرم بسیار ایده آلی قرار داشتند و من پیش از آغاز این رقابت ها انتظار نمایش های خوبی را از آنها داشتم اما اگر کسی روی من شرط می بست که اول، دوم و سوم خواهم شد، من فکر می کردم که عقلش را از دست داده است. من فکر می کنم یک نیروی شانس ایرلندی در طول مسابقه همراه من بود!

 

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و E)

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *