خانه / اخبار سوارکاری / کریستین آلمن با فتح رقابت لونژین ایفل گرند پریکس، بار دیگر در پاریس جشن قهرمانی گرفت
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کریستین آلمن با فتح رقابت لونژین ایفل گرند پریکس، بار دیگر در پاریس جشن قهرمانی گرفت

کریستین آلمن با فتح رقابت لونژین ایفل گرند پریکس، بار دیگر در پاریس جشن قهرمانی گرفت

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – کریستین آلمن با فتح رقابت لونژین ایفل گرند پریکس، بار دیگر در پاریس جشن قهرمانی گرفت

به گزارش وبسایت گرند پریکس، کریستین آلمن (Christian Ahlmann) سوارکار مطرح آلمانی که دیروز موفق شد عنوان قهرمانی رقابت های گلوبال چمپیونز تور پاریس را به دست آورد، امروز نیز توانست مقام قهرمانی مسابقات لونژین ایفل گرند پریکس را به خود اختصاص دهد. آلمن این رقابت را به کمک اسب 14 ساله خود Ailina فتح نمود. او در مصاحبه خود پس از قهرمانی با خوشحالی گفت:

Ailina یک اسب بسیار خوب با تجربه ی بسیار زیاد است. او واقعا مادیان خوبیست. Ailina همیشه در دور نهایی مسابقات مختلف برای پیروزی می جنگد و من واقعا به او افتخار می کنم. او امروز شگفت انگیز بود.

پیتر دووس (Pieter Devos) نفر اول جدول رده بندی کلی رقابت های گلوبال چمپیونز تور، با اسب 15 ساله خود Espoir در این مسابقه شرکت کرده بود اما با انداختن یکی از موانع، شانس خود را برای قرار گرفتن روی سکو از دست داد.

بن مار (Ben Maher) یکی دیگر از سوارکار مشهور جهان نیز با اسب Don Vito عملکرد با ثبات و زیبایی در این مسابقه نشان داد و با زمان 37.44 ثانیه در رتبه ی سوم قرار گرفت.

عبد السعید (Abdel Saïd) سوارکار کشور قطر که در هفته های اخیر نمایش خیره کننده ای از خود نشان داده است، در این مسابقه با اسب Jumpy van de Hermitage یکی از جدی ترین رقبای آلمن برای کسب عنوان قهرمانی بود. این سوارکار با ثبت زمان 36.99 ثانیه مقام دوم را به خود اختصاص داد.

جسیکا اسپرینگزتین (Jessica Springsteen) نیز که در رقابت گلوبال چمپیونز لیگ با تیم میامی سلتیکس قهرمان شده بود، در مسابقه لونژین ایفل گرند پریکس با اسب RMF Swinny du Parc روی مانع آخر مرتکب خطا شد تا خیال آلمن بابت کسب عنوان قهرمانی راحت گردد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و E)

باشگاه سوارکاری شهدا: سیزدهمین رویداد پرش با اسب هیات سوارکاری استان تهران (رده D و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *