خانه / اخبار سوارکاری / چگونه به سرعت اسب خود را آرام کنید – قسمت دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه به سرعت اسب خود را آرام کنید – قسمت دوم

چگونه به سرعت اسب خود را آرام کنید – قسمت دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه به سرعت اسب خود را آرام کنید – قسمت دوم

توجه اسب خود را جلب کنید

توجه اسب را جلب کنید. اسب ها معمولاً فقط می توانند در یک زمان بر یک چیز متمرکز شوند. اگر بتوانید توجه اسب را از چیزی که می ترساندش دور کنید، بهتر و سریعتر می توانید او را آرام کنید. اسبها می توانند تقریباً با هر چیزی وحشت کنند ، خواه چیزی در محیط باشد، یا یک شیء نا آشنا یا هر چیز دیگری.

سوارکاری را بدون توجه به شیء نا آشنا ادامه دهید. اگر اسب بترسد، می توانید سواری خود را به آرامی ادامه دهید به گونه‌ای که اصلاً اسب چیزی ندیده است. سعی کنید اسب را روی سواری و وظایفش متمرکز کنید.

اسب را به سمت شیء استرس زا نبرید.

از اسب پیاده شوید. برای امنیت خود، قبل از هر چیز، ممکن است شما نیاز به پیاده شدن از اسب داشته باشید و انجام این کار می تواند شما را در موقعیت بهتری برای آرامش حیوان قرار دهد. هنگامی که از اسب پیاده شدید، یکی از راه های کمک به آرامش او این است که به سادگی رفتار کنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.
توصیه نمی شود همیشه هنگام تریدن اسب پیاده شوید زیرا رها کردن حیوان خطرناک است. همچنین با این کار ممکن است اسب دچار عادات غلط بشود، این آن چیزی که شما می خواهید نیست، بنابراین در صورت لزوم فقط تحت شرایطی خاص پیاده شوید.
همچنین ممکن است سعی کنید اسب را با روشی که در بالا
گفته شد آرام کنید.

محیط را بررسی کنید. اگر تغییری در محیط آنها ایجاد شود، اسب شما می تواند دچار وحشت شود. به عنوان مثال، پیاده روی در همان مسیر در یک ساعت دیگر از روز، می تواند محیط اسب را به اندازه کافی تغییر دهد بدین ترتیب او ممکن است بیشتر در معرض ترسیدن باشد. این نوع تغییرات در محیط باید در نظر گرفته شود تا احتمال ترسیدن اسب به حداقل برسد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو (ویدئو)

علی سرچمی و دیامانتا: مقام سوم رده مالکین جام صدران پیشرو اخبار سوار کاری – …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *