خانه / اخبار سوارکاری / چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت اول
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت اول

چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت اول

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت اول

اسب های بالغ برای سالهای طلایی زندگی خود نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند که هم باز دهی آنها را افزایش می دهد و هم برای سالهای بعدی آسایش آن ها را فراهم خواهد کرد.

فواید این فعالیت ها برای اسب شما بسیار زیاد است. ورزش منظم نه تنها باعث می شود ذهن او درگیر شود و از نظر ذهنی نیز فعالیت خود را حفظ کند ، بلکه با آرتروز و سایر بیماری های مفصلی نیز مبارزه می کند.
یک اسب آموزش دیده که فعالیتی نداشته باشد و تمرین نکند دچار افسردگی می شود، سوء رفتار پیدا می کند و توانایی تعامل با انسان ها را در زندگی روزمره ی خود از دست خواهد داد. سوال این است چقدر باید با اسب تمرین کرد و چه اقداماتی را باید برای کمک به او انجام داد تا به بهترین شکل از پتانسیل موجود در خود استفاده کند، بدون اینکه باعث ناراحتی یا درد ناشی از ورم مفاصل یا بدتر شدن مشکلات جسمی شود؟
به عنوان سوارکار او، شما می خواهید مطمئن شوید که بیش از حد با اسب خود کار نمی کنید و به سطح استرس یا ناراحتی او نمی افزایید.
در اینجا چند نکته در مورد چگونگی کمک به اسب آورده شده است:

فعالیت ها و زمانشان را متناسب با سن اسب و تواناییش تنظیم کنید

اسب شما ممکن است کار خود را هنگام سوارکاری خوب بلد باشد، اما او همچنین فکر می کند از او انتظار می رود با همان سرعتی که در سال های قبل تر ورزش کرده عمل کند. با افزایش سن اسب سرعت و طول هر جلسه سوارکاری را اصلاح کنید و از اسب خود بخاطر تلاشهایش مبنی بر اینکه سرعت و زمان جدید را درست انجام داده، قدردانی کنید و پاداش دهید. پاداش سالم همیشه ایده ی خوبی است و همه ما می دانیم که بهترین راه برای رسیدن به قلب اسب از طریق شکم اوست. از ®Senior Snax به عنوان پاداشی سالم و مناسب برای اسب خود استفاده کنید که دارای منبع طبیعی گلوکوزامین ، اسیدهای چرب امگا 3 و بیوتین است.

کار شما برطرف کردن استرس از نظر روحی و جسمی برای اسب است. اسب های مسن تر راحت تر استرس می گیرند. هنگامی که اسب شما فهمید که دیگر نیازی به انجام کارهای فراتر از توانش ندارد، استرسش کاهش یافته و آرام می شود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیگ،*CSI 3

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیک،*CSI 3 مادیون_مرجع اخبار سوارکاری کنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *