خانه / اخبار سوارکاری / چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت سوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت سوم

چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت سوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت سوم

راهنمایی ها

اگر تمرینات اسبی که مسن است را طبق روال معمولش انجام دهید دچار استرس کمتری می شود زیرا می داند چه انتظاری از او دارید.
به یاد داشته باشید اسب های بزرگتر چیزهای زیادی برای آموختن به ما دارند و مطمئناً نباید به دلیل ضعف های مربوط به افزایش سنشان از آنها دوری کرد.گاهی ممکن است اسبی که 15 سال یا بیشتر دارد، به دلیل توانایی هایش مورد توجه قرار گیرد و بسیاری از اسب ها هستند که با موفقیت در این سن رقابت می کنند. سن حالت روحی و همچنین یک وضعیت جسمی است.

در فصل های سرد سال حتما اسب های خود را گرم نگه دارید این کار رطوبت و سرما را از مفاصل او دور نگه می دارد، درست مانند انسانی که پا به سن می گذارد اسب ها نیز نیاز به مراقبت های این چنینی خواهند داشت.

مدیریت پزشکی

تعداد بیشماری گزینه برای کمک به اسب در مقابله با ناراحتی یا درد و ورم مفاصل وجود دارد، از جمله تجویز اسیدهای خوراکی یا تزریقی مفصل، درمان های ارگانیک جایگزین مانند زردچوبه و یوگا و موارد دیگر. توجه داشته باشید که بسیاری از مکمل ها برای اثربخشی در درمان آرتریت در اسب ها مطالعات بالینی ندارند، بنابراین با دقت دارو ها را انتخاب کنید. مکمل Rapid Flex در این مورد توصیه می شود.

مراقبت از سم

نه تنها برای اسب های مسن بلکه اسب ها در تمام سنین به این مراقبت ها احتیاج دارند. حتما سم اسب را چک کنید و در صورت لزوم از نعل بند مک بخواهید.

تغذیه اسب

رژیم صحیح نه تنها نیازهای روزانه اسب شما را به طور متعادل تأمین می کند، بلکه به جلوگیری از بیماری قولنج یا آرتروز نیز کمک می کند و به کاهش استرس در سیستم های بدن اسب شما نیز کمک می کند. اگر سؤالی در مورد تغذیه مناسب اسب های بزرگتر دارید به طور مستقیم با متخصص تغذیه تماس بگیرید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیگ،*CSI 3

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیک،*CSI 3 مادیون_مرجع اخبار سوارکاری کنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *