خانه / اخبار سوارکاری / چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت دوم

چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه با ورزش مناسب با آرتروز در اسب ها مبارزه کنیم؟ – قسمت دوم

بررسی تجهیزات

برای پشتیبانی بیشتر از پاهای اسب، آنها را ببندید. بانداژ ها علاوه بر پشتیبانی،محافظت و گرما را نیز فراهم می کنند. مطمئن شوید که بانداژ ها را تمیز نگه دارید و به درستی از آنها استفاده کنید تا در حین کار خطری بخاطر باز شدن آن ها ایجاد نشود
مناسب بودن زین را بررسی کنید زیرا اسب های بالغ با افزایش سن، بافت عضلانی کمتری خواهند داشت.

محل سوارکاری

اسب خود را بر روی سطحی هموار و مناسب سوارکاری ببرید، تا استرس و فشار وارد شده روی مفاصل وی به خاطر زمین سوارکاری به حداقل برسد. با اجتناب از حرکت بیش از حد بر روی تپه ها نیز عملی را که مفاصل اسب لازم است برای کشش وزن هر دوی شما انجام دهد، کاهش دهید و فشارهای ناخواسته ای را که به بافت های نرم که شبکه پشتیبانی از مفاصل هستند اضافه نکنید.

روش سوارکاری

مهم است که در هر سنی و به ویژه در سال های بلوغ اسب خوب سوارکاری کنید. سوارکاری ضعیف به اسب شما صدمه خواهد زد. به عنوان مثال، یک گذار ضعیف از حالات سوارکاری ممکن است به مفاصل اسب صدمه بزند در حالی که یک گذار مناسب و متعادل به او کمک می کند تا با فشار کمتری بر بدن خود تغییر سرعت را انجام دهد. هرچه سوار با اسب خود بیشتر در تعادل باشد، کار اسب تحت زین راحت تر است. بنابراین سعی کنید یک سوارکاری عالی انجام دهید.

حلقه های کوچک، چرخش های سریع را به حداقل برسانید و از کار طولانی روی حلقه های کوچک خودداری کنید. به اسب خود زمان بدهید تا تواند از سرعتی به سرعت دیگر گذار مناسبی انجام دهد تا به او صدمه نرسد.

روزهای استراحت

بسیار مهم است که روزهای استراحت اسب را بیش از حد زیاد نکنید و همیشه با او سوارکاری کنید، زیرا وقفه ی طولانی موجب تحلیل رفتن ماهیچه ها و سخت شدن شروع کار اسب است.

 

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیگ،*CSI 3

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیک،*CSI 3 مادیون_مرجع اخبار سوارکاری کنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *