خانه / اخبار سوارکاری / ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش اول
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش اول

ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش اول

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش اول

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، ویکتور لوک (Victor Levecque) سوارکار جوان و فرانسوی رشته ایونتینگ اعلام کرد که اهدای جایزه بهترین سوارکار جوان سال 2018 از طرف فدراسیون جهانی سوارکاری به او، انگیزه اش برای پیشرفت در رشته ایونتینگ را دو چندان نموده است. ویکتور لوک جوان که چند ماه دیگر 21 ساله می شود، سال گذشته طی مراسمی در بحرین جایزه بهترین سوارکار جوان در حال پیشرفت در سال 2018 را کسب نمود. این جایزه به استعداد های سوارکاری در بازه سنی 14 تا 21 سال اعطا می گردد. ویکتور اعلام کرده علی رغم پیشرفت خوبش، از کسب این جایزه شگفت زده شده است:

من یک تماس از فدراسیون جهانی سوارکاری دریافت کردم و آنها به من گفتند که به عنوان بهترین سوارکار جوان سال برگزیده شده ام. من قبلا در مورد این جایزه شنیده بودم اما فکر نمیکردم استحقاق کسب آن را داشته باشم! این اتفاق واقعا سوپرایز فوق العده ای بود و من از اینکه نمایده ی رشته ایونتینگ کشورم و در کل نمایده ی رشته ایونتینگ بودم، احساس افتخار می کردم.

ویکتور به همراه خانواده و مدیر برنامه هایش به مراسم سالانه FEI سفر کرد. او می گوید آن مسافرت برایش بسیار خاطره انگیز بوده است:

ما واقعا از این سفر لذت بردیم. فوق العاده است که شما چنین لحظات معرکه ای را با خانواده خود شریک شوید. در روز نخست، ما با سوارکاران دیگر کشورها و اعضای فدراسیون جهانی سوارکاری شام خوردیم و این برای من افتخار بزرگی بود.

ویکتور لوک جایزه استعداد برتر سال 2018 را در حالی برد که فلیکس کالر از استرالیا، ایسمی دانکرز از هلند و بانتی هاوارد از زامبیا دیگر نامزد های کسب این جایزه بودند.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *