خانه / اخبار سوارکاری / ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش دوم

ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – ویکتور لوک : اهدای جایزه ی بهترین سوارکار جوان سال 2018 به من، انگیزه ام را دو چندان کرد – بخش دوم

به گزارش وبسایت رسمی فدراسیون جهانی سوارکاری، ویکتور لوک (Victor Levecque) سوارکار جوان و فرانسوی رشته ایونتینگ اعلام کرد که اهدای جایزه بهترین سوارکار جوان سال 2018 از طرف فدراسیون جهانی سوارکاری به او، انگیزه اش برای پیشرفت در رشته ایونتینگ را دو چندان نموده است. ویکتور لوک جوان که چند ماه دیگر 21 ساله می شود، سال گذشته طی مراسمی در بحرین جایزه بهترین سوارکار جوان در حال پیشرفت در سال 2018 را کسب نمود. این جایزه به استعداد های سوارکاری در بازه سنی 14 تا 21 سال اعطا می گردد. ویکتور اعلام کرده علی رغم پیشرفت خوبش، از کسب این جایزه شگفت زده شده است:

انتخاب شدن به عنوان استعداد برتر سوارکاری از دید فدراسیون جهانی سوارکاری، همانند یک پاداش لذت بخش پس از پشت سر گذاشتن یک سال شگفت انگیز و فوق العاده بود. دیگر نامزد های کسب این جایزه نیز عملکرد بسیار خوبی داشتند. به همین دلیل است که من از بردن این عنوان به خودم می بالم. کسب این جایزه نه تنها برای خودم و تیمم، بلکه برای رشته ایونتینگ نیز بسیار حائز اهمیت است.

ویکتور در مورد شب دریافت جایزه نیز گفت:

من یک متن را از پیش تهیه کرده بودم تا کسانی که باید از آنها تشکر می کردم را از یاد نبرم! نتایج و پیروزی ها ثمره ی کار تیمیست. من باید از تمامی کسانی که به من کمک کردند تشکر می کردم تا بدانند چقدر برایم مهم هستند. من این موفقیت را با همی تیمی ها، خانواده و مالکان اسب هایم جشن گرفتم. برایم بسیار مهم بود که کسب این موفقیت بزرگ را با هم تیمی هایم شریک شوم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *