خانه / اخبار سوارکاری / هنریک ون ایکرمن قهرمان رولکس گرند پریکس در آخرین روز از رقابت های ویندزور شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هنریک ون ایکرمن قهرمان رولکس گرند پریکس در آخرین روز از رقابت های ویندزور شد

هنریک ون ایکرمن قهرمان رولکس گرند پریکس در آخرین روز از رقابت های ویندزور شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هنریک ون ایکرمن قهرمان رولکس گرند پریکس در آخرین روز از رقابت های ویندزور شد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، آخرین روز از 76امین دوره رقابت های سوارکاری ویندزور برگزار شد و در کلاس CSI5*، هنریک ون ایکرمن ( Henrik von Eckermann) سوئدی موفق شد مدال طلا را به خود اختصاص دهد. در این رقابت ها، از 20 سوارکار برتر جهان 15 نفر حضور داشتند و برای کسب جایزه 500 هزار پوندی که بیشترین جایزه نقدی برای سوارکاری در کشور انگلستان است، رقابت می کردند.

ویلیام فانل ( William Funnell) سوارکار بریتانیایی به عنوان اولین نفر وارد زمین مسابقه شد و با اسب Billy Diamo مسیر مسابقه را با دقت و سرعت کمتر در 47.58 ثانیه بدون خطا طی کرد. فانل در مصاحبه خود عنوان کرد:

مسابقه ی شگفت انگیزی بود و تماشاگران در این استادیوم واقعا عالی بودند. این جو شما را وادار می کند که عملکرد خوبی داشته باشید. Billy Diamo یکی از اسبهاییست که ما در اصطبلمان به دنیا آورده و بزرگ کرده ایم و امیدواریم این اسب بتواند جواز حضور در المپیک 2020 توکیو را کسب نماید. برای امسال نیز من شک ندارم که Billy Diamo در رقابت های قهرمانی اروپا حضور خواهد داشت زیرا او یک اسب اصیل و ذاتا قهرمان است.

هنریک ایکرمن که رقابت امروز را به کمک اسب شگفت انگیزش Toveks Mary Lou برده بود، در مصاحبه ی خود گفت:

Toveks Mary Lou یک اسب فوق العاده است. او در خانه بسیار آرام است و هنگامی که با هم به مسابقات می رویم انگار دوباره زنده می شود و هیجان بسیار بالایی پیدا می کند. او یک ذهن فوق العاده دارد و همیشه سعی می کند مرا کمک نماید و البته در این راه موفق نیز می شود. من به مدت ده سال بود که به این رقابت ها نیامده بودم. بنابراین، قهرمانی در آن پس از مدت ها واقعا لذت بخش بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد

لارا کرات: یک سوارکار خوب باید شخصیت اسب ها را بشناسد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *