خانه / اخبار سوارکاری / هری اسمولدرز دومین قهرمانی را نیز برای هلندی ها د رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هری اسمولدرز دومین قهرمانی را نیز برای هلندی ها د رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد به دست آورد

هری اسمولدرز دومین قهرمانی را نیز برای هلندی ها در رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هری اسمولدرز دومین قهرمانی را نیز برای هلندی ها د رقابت های لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد به دست آورد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، پس از قهرمانی مایکل وندر ولتن در روز اول مسابقات لونژین گلوبال چمپیونز تور فالکنس وارد، هری اسمولدرز (Harrie Smolders) دیگر سوارکار هلندی نیز موفق شد در روز دوم این مسابقات مقام قهرمانی را به کمک اسب Cas 2 به دست آورد. سیمون دلیستر (Simon Delestre) سوارکار کشور فرانسه که یکی از سریعترین سوارکاران جهان در رشته پرش محسوب می گردد، با اسب Filou Carlo Zimequest در جایگاه دوم ایستاد و مارجی گلدستین ایگل (Margie Goldstein-Engle) از آمریکا با اسب Dicas سوم شد.

هری اسمولدرز پس از کسب عنوان قهرمانی در کنفرانس مطبوعاتی خود روبه خبرنگاران گفت:

به دست آورن قهرمانی در خانه همیشه حس فوق العاده ای دارد و اگر در روز های نزدیک به تعطیلات نیز این قهرمانی را به دست آورید، لذت آن چند برابر می شود، بخصوص که خانواده من نیز در استادیوم حضور داشتند. از تماشاگارانمان بسیار تشکر می کنم که امروز مرا اینگونه حمایت کردند. نمونه ی تماشاگران هلندی را در هیچ کجای دیگر نمی توان یافت! امروز سوارکاران بسیار بزرگی در مسابقه حضور داشتند و من با دیدن رقیبانم در دور نهایی، می دانستم که به هیچ وجه کار ساده ای برای کسب عنوان قهرمانی ندارم. اما اسب من Cas همانند یک ستاره ی راک است. او همیشه با تمام وجودش برای من می پرد. او اسب سریعیست و امروز کاملا لایق این قهرمانی بود.

اسمولدرز در مورد امکانات و شرایط برگزاری این مسابقات نیز گفت:

امکانات در اینجا به گونه ای طراحی شده اند که اسب ها می توانند از نهایت توان خود بهره ببرند. مسابقه دادن در این شرایط واقعا یک افتخار است.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم

نحوه ی درمان شپش در اسب ها – قسمت دوم مادیون مرجع اخبار سوارکاری – …