خانه / اخبار سوارکاری / هانس دیتر درهر بار دیگر در رقابت های گوبال چمپیونز تور کن چشم ها را به خود خیره کرد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

هانس دیتر درهر بار دیگر در رقابت های گوبال چمپیونز تور کن چشم ها را به خود خیره کرد

هانس دیتر درهر بار دیگر در رقابت های گوبال چمپیونز تور کن چشم ها را به خود خیره کرد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – هانس دیتر درهر بار دیگر در رقابت های گوبال چمپیونز تور کن چشم ها را به خود خیره کرد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، هانس دیتر درهر (Hans-Dieter Dreher) سوارکار آلمانی با اسب Berlinda موفق شد در روز دوم دور هفتم رقابت های گلوبال چمپیونز تور، مقام قهرمانی را به دست آورد. این دور از رقابت ها در شهر کن فرانسه برگزار می گردد. این رقابت ها در کلاس 1.5 متر برگزار می شد و برترین سوارکاران جهان با اسب های شگفت انگیز خود در آن حضور داشتند.

هانس دیتر درهر که از این پیروزی به شدت به وجد آمده بود در مصاحبه خود عنوان کرد:

اسب من Berlinda امروز شگفت انگیز بود. او یک اسب بسیار سریع است. زمان بسیار زیادی از آخرین قهرمانی انفرادی من در یک مسابقه معتبر می گذرد اما تمرینات زیاد نتیجه داد و من امروز بسیار خوشحال هستم. تا کنون در رقابت های گلوبال چمپیونز تور کن من تمامی راند های مسابقات را بدون خطا پریده ام. بنابراین، باید منتظر باشیم و ببینیم فردا در ادامه مسابقات چه پیش خواهد آمد.

هانس دیتر درهر با اسب Berlinda

پیتر دووس ( Pieter Devos) سوارکار نامدار بلژیکی نیز با اسب Jade v. Bisschop مسیر مسابقه را بدون خطا طی نمود اما یک ثانیه نسبت به نفر اول کم آورد و در جایگاه دوم ایستاد. اولیویر فیلیپیرتز (Olivier Philippaerts) دیگر سوارکار مشهور کشور بلژیک نیز با اسب Cigaret JVH Z سوم شد. نکته جالب توجه شب دوم رقابت های کن درخشش سوارکاران زیر 25 سال یعنی امیلی مافیت ( Emily Moffitt) و هری کارلس (Harry Charles) هر دو از بریتانیا بود.

مسیر مسابقه توسط گرگور بودو (Gregory Bodo) طراحی شده بود و سوارکاران در آن آزادی عمل بسیار زیادی داشتند و این موضوع با مسابقات دور ششم در هامبورگ آلمان کاملا در تضاد بود.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *