خانه / اخبار سوارکاری / نژاد های ارزان قیمت اسب – قسمت دوم
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نژاد های ارزان قیمت اسب – قسمت دوم

نژاد های ارزان قیمت اسب – قسمت دوم

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نژاد های ارزان قیمت اسب – قسمت دوم

Quarter Horses

اسب های Quarter یک نژاد بسیار محبوب در دنیای سوارکاری هستند. این اسب ها، اسب هایی همه جانبه ایده آل هستند و می توانند در انواع ورزش ها موفق باشند. آن ها همچنین اسب های بسیار خوبی برای سوارکاری معمولی هستند و به همان اندازه که برای یک کودک مناسب هستند در رقابت های سوارکاری نیز خواهند درخشید.

در حالی که برخی از اسب های کوارتر می توانند 20،000 دلار یا بیشتر قیمت داشته باشند، می توان یک اسب با این نژاد و با کیفیت بالا را با قیمت نسبتاً کم پیدا کرد. بسیاری اوقات ، می توانید یک اسب کوارتر خوب با قیمت کمتر از 1000 دلار پیدا کنید.

موستانگ وحشی

خرید یک موستانگ وحشی غالبا ارزان تمام می شود، هزینه ی خرید این اسب ها معمولاً در حدود 100 تا 200 دلار است. این اسب ها به طور معمول آموزش ندیده اند و به کار زیاد و احتمالاً مراقبت دامپزشکی نیاز دارند. آن ها فقط یک انتخاب مناسب برای سوارکاران با تجربه هستند.

او ممکن است اسب خوبی باشد که بتوانید سوار آن شوید یا نباشد، اما به سن و اخلاق اسب نیز بستگی دارد. با آموزش درست و تعهد فراوان، بسیاری از دارندگان اسب می دانند که می شود یک موستانگ وحشی را آموزش داد تا هم یک همراه خوب و ناسب برای سواری باشد.

مکان هایی که می توانید برای یافتن اسب های ارزان قیمت به آن ها مراجعه کنید

آنلاین

یافتن اسب آنلاین، اغلب یکی از ساده ترین راه ها برای خرید اسب ارزان است، اما باید دقت زیادی داشته باشید. به هرگونه ناسازگاری در تبلیغات و یا فروش توجه کنید. شما می خواهید یک فروشنده صادقانه در مورد توانایی های واقعی اسب به شما اطلاعات بدهد.
در حال حاضر بسیاری از فروشندگان فیلم هایی از اسبی که می خواهند بفروشند و قابلیت های آن منتشر می کنند. اغلب می توانید نژاد مورد نظر، رنج سنی و قیمت مورد نظر خود را جستجو کنید.

دوستان سوارکار

یک راه عالی برای پیدا کردن یک اسب ارزان صحبت با دوستان سوارکار است. به آن ها بگویید که به دنبال چه نژادی هستید و چه ویژگی هایی باید داشته باشد. غالباً، آن ها کسی را سراغ دارند که یک اسب خوب با قیمت پایین به یک دوست بفروشد. این می تواند بهترین راه برای اطمینان از داشتن تاریخچه ی دقیق اسب ارزان قیمت باشد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیگ،*CSI 3

کنت فارینگتون و آستریا قهرمان فینال فستیوال سوارکاری گریت لیک،*CSI 3 مادیون_مرجع اخبار سوارکاری کنت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *