خانه / اخبار سوارکاری / نخستین همکاری سرجیو آلوارز مویا با اسب سوپر استار Alamo با کسب یک عنوان قهرمانی مهم همراه بود!
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نخستین همکاری سرجیو آلوارز مویا با اسب سوپر استار Alamo با کسب یک عنوان قهرمانی مهم همراه بود!

نخستین همکاری سرجیو آلوارز مویا با اسب سوپر استار Alamo با کسب یک عنوان قهرمانی مهم همراه بود!

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نخستین همکاری سرجیو آلوارز مویا با اسب سوپر استار Alamo با کسب یک عنوان قهرمانی مهم همراه بود!

به گزارش وبسایت مادیون و به نقل از worldofshowjumping، دو سال قبل و در سال 2019 بود که استیو گاردت، استاد سوئیسی رشته پرش و مرد شماره یک رنکینگ جهانی، موفق شد به کمک اسب سوپر استار و زیبای خود یعنی Alamo مقام قهرمانی رقابت های جام جهانی پرش را در فینال این مسابقات در شهر گوتنبرگ سوئد به دست آورد. اخیرا، سرجیو آلوارز مویا، یکی از سوارکاران مشهور کشور اسپانیا، به کمک سرجیو راموس کاپیتان تیم فوتبال رئال مادرید، Alamo را از استیو گاردت خریداری نموده اند. حال، در نخستین تجربه همکاری بین مویا و Alamo، این سوارکار موفق شد مقام قهرمانی را در مسابقه گرند پریکس CSIO3*  گورلا مینور در کشور ایتالیا، به دست آورد. آلوارز مویا پس از کسب این عنوان قهرمانی در مصاحبه خود عنوان کرد:

من خیلی خیلی خوشحالم. ما تقریبا به مدت دو ماه بود که در هیچ مسابقه ای شرکت نکرده بودیم و این مساله، خیلی هم به ضرر ما تمام نشد. در این مدت، من توانستم زمان زیادی را با Alamo بگذرانم و به همین دلیل، شناخت خیلی خوبی از این اسب به دست آوردم. قطعا Alamo یک اسب سوپر استار است و این مساله را قبلا نیز ثابت کرده است، ولی من از عملکرد او در هفته گذشته و همچنین در مسابقه امروز، کاملا رضایت دارم. من بسیار خوشحال و مفتخرم که چنین اسبی را در اختیار دارم و اسبم، مالکی همچون سرخیو راموس دارد. نخستین چالش بزرگ ما، شرکت در لونژین گلوبال چمپیونر تور مادرید است و من امیدوارم که ما بتوانیم فرم خوب کنونی را، در آن رقابت ها نیز تکرار نماییم.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50

ویدئو قهرمانی سیمون دلیستر در مسابقات سوارکاری هابساید ، رده 1.50 مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *