خانه / اخبار سوارکاری / نایلز بروینسیلز قهرمان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن شد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

نایلز بروینسیلز قهرمان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن شد

نایلز بروینسیلز قهرمان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن شد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – نایلز بروینسیلز قهرمان رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور کن شد

به گزارش وبسایت گرند پریکس، نایلز بروینسیلز (Niels Bruynseels) بلژیکی با اسب Gancia de Muze موفق شد عنوان قهرمانی رقابت های گرند پریکس لونژین گلوبال چمپیونز تور را به خود اختصاص دهد. دنیل دوسر ( Daniel Deusser) آلمانی با اسب Calisto و پیتر دووس ( Pieter Devos ) بلژیکی نیز با اسب Espoir  به ترتیب در رده ها دوم و سوم قرار گرفتند.

نایلز بروینسیلز که برای اولین بار در عمر حرفه ای خود در این رقابت ها به پیروزی رسیده بود، به شدت احساساتی شد و در مصاحبه با خبرنگاران عنوان نمود:

هیچ کلمه ای برای توصیف احساساتم پیدا نمی کنم. بردن یک رقابت گرند پریکس همانند این، برای من معنای بسیار خاصی دارد. من باید از اسبم تشکر کنم. او یکی از بهترین اسبهاییست که در تمام عمرم داشته ام.

نایلز بروینسیلز با اسب Gancia de Muze

با این قهرمانی بروینسیلز  جواز حضور در مرحله پلی آف رقابت های سوپر گرند پریکس گلوبال چمپیونز تور را به دست آورد. این رقابت ها قرار است اواخر سال میلادی در پراگ پایتخت جمهوری چک برگزار گردد. بروینسیلز در این مورد می گوید:

حضور در این رقابت ها بسیار خاص است. داشتن سابقه حضور در این رقابت ها برای کارنامه ورزشی من فوق العاده خواهد بود. من مسابقه ی دنیل دوسر را دیدم و می دانستم که او بسیار سریع است. من می دانم که اسب بسیار سریعی در اختیار دارم و هنگامی که همانند دیگر سوارکاران بزرگ عمل کنم، آن وقت است که اسب من از اسب های آنها سریعتر خواهد بود و کارایی خود را نشان خواهد داد.

هم اکنون پس از برگزاری 7 دور از رقابت های گلوبال چمپیونز تور سال 2019، دنیل دوسر آلمانی در رده انفرادی در صدر جدول قرار دارد.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد

کارل کوک برنده مسابقات گرند پریکس دو ستاره اسپلیت راک شد مادیون مرجع اخبار سوارکاری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *