خانه / اخبار سوارکاری / مکلین وارد مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره و 400 هزار دلاری ولینگتون را به دست آورد
مادیون مرجع اخبار سوارکاری
مادیون مرجع اخبار سوارکاری

مکلین وارد مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره و 400 هزار دلاری ولینگتون را به دست آورد

مکلین وارد مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره و 400 هزار دلاری ولینگتون را به دست آورد

مادیون مرجع اخبار سوارکاری – مکلین وارد مقام قهرمانی مسابقه گرند پریکس پنج ستاره و 400 هزار دلاری ولینگتون را به دست آورد

به گزارش وبسایت worldofshowjumping، مکلین وارد (McLain Ward) آمریکایی موفق شد در مسابقه گرند پریکس 400 هزار دلاری ولینگتون به مقام قهرمانی دست پیدا کند. این مسابقه به Fidelity Investments موسوم است و در سطح پنج ستاره یا همان CSI5* برگزار می گردد.

40 نفر از برترین سوارکاران جهان در دور نخست این مسابقه حاضر بودند و از بین آنها، 12 نفر موفق شدند به دور راه پیدا کنند. در دور دوم، مکلین وارد سوار بر اسبی به نام Noche de Ronda زمان 37.47 ثانیه را به ثبت رساند و هیچ سواکاری نتوانست مسیر را بدون خطا و سریعتر از او بپیماید.

مکلین وارد پس ازکسب مقام قهرمانی در مصاحبه ی خود عنوان کرد:

این مسابقه به تلاشی که من و Noche de Ronda باید به کار می گرفتیم خلاصه می شود. من فکر میکنم ما کار بزرگی کردم و توانستم زمانی بهتر از کنت فرینگتون به ثبت برسانیم. در انتهای این مسابقه، همه چیز به نفع ما تمام شد و اسب من هم امشب واقعا تماشایی بود.

پس از مکلین وارد، سوارکار آماده ی این روزهای آمریکا یعنی کنت فرینگتون (Kent Farrington) با اسب 14 ساله و سریع خود به نام Gazelle با ثبت زمان 39.51 ثانیه مقام نایب قهرمانی را به خود اختصاص داد. فرینگتون پس از پایان مسابقه گفت:

از عملکرد اسب خودم بسیار خوشحالم اما از اینکه دوم شدم بسیار ناراحت هستم. هم تیمی های من در تیم ملی آمریکا، جزو برترین سواکاران جهان هستند و رقابت با آنها بسیار دشوار است. بابت این قهرمانی ارزشمند به مکلین وارد تبریگ می گویم و به احترامش کلاه از سر برمیدارم.

گفتنیست مکان سوم این مسابقه نیز به اریک لاماز کانادایی با اسب Chacco Kid رسید.

همچنین ببینید

مادیون مرجع اخبار سوارکاری

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول

چگونه اولین اسب خود را بخریم؟ – قسمت اول مادیون مرجع اخبار سوارکاری – چگونه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *